متا Zoom و Microsoft Teams را در فضای کاری VR خود ادغام خواهد کرد


متا در تلاش است تا Quest Pro جدید خود را به کارکنان اداری بفروشد. در Meta Connect، مارک زاکربرگ ادغام آینده با زوم و تیم مایکروسافت را به همراه چندین ویژگی دیگر با هدف جذاب‌تر کردن هدست برای مشاغل نشان داد.

این به‌روزرسانی واضح‌ترین نشانه‌ای است که متا مشتاق است تا Quest Pro 1500 دلاری را به عنوان یک ابزار تجاری و بهره‌وری قرار دهد و دفتر را به عنوان بخش کلیدی چشم‌انداز خود برای Metaverse می‌بیند. و Horizon Workrooms، نرم افزار جلسه VR که سال گذشته در نسخه بتا راه اندازی شد، برای این امر ضروری است.

در میان به‌روزرسانی‌ها: یکپارچه‌سازی جدید با Zoom و تیم‌های مایکروسافت، بنابراین افراد می‌توانند با جلساتی که در VR برگزار می‌شوند تماس بگیرند. با این تغییر، افراد می توانند از طریق دستگاه های مجازی خود به جلسات همکاران در فضاهای کاری VR Horizon بپیوندند. متا در یک پست وبلاگ گفت که ادغام Zoom که در اوایل سال ۲۰۲۳ پیش بینی می شود، گزینه های بیشتری را برای نحوه ارائه ارائه می دهد.

به همین ترتیب، ادغام با تیم‌های مایکروسافت به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد در جلسات «غوطه‌ورتر» در Teams from Horizon Workrooms شرکت کنند. این شرکت نگفته است که چه زمانی ممکن است با Teams در دسترس باشد، اما این ویژگی بخشی از همکاری گسترده‌تر با مایکروسافت برای آوردن برنامه‌های بهره‌وری خود به Quest است.

ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت به زاکربرگ پیوست تا اعلام کند که این شرکت همچنین در حال کار با ویندوز ۳۶۵ برای Quest Pro و Quest 2 است و محتوای Word، Excel، Powerpoint و Outlook از طریق هدست قابل مشاهده است. متا آواتار تازه بهبود یافته نیز در Teams در دسترس خواهد بود.

متا همچنین بهبودهایی را در ویژگی‌های Workrooms موجود نشان داد، مانند توانایی اضافه کردن یادداشت‌های چسبنده به تخته سفید واقعیت مجازی و امکان مشاهده مدل‌های سه بعدی به صورت مشترک. این شرکت همچنین از ویژگی محبوب Zoom با توانایی تشکیل گروه های کوچکتر در جلسات بزرگتر استفاده می کند. و برای کارهای اداری انفرادی، کارگران می توانند از حداکثر سه صفحه مجازی در Workrooms کار کنند و تا چهار “محیط شخصی” قابل تنظیم را اضافه کنند.

زاکربرگ همچنین ویژگی جدیدی به نام «اتاق‌های جادویی» معرفی کرد که به تیم‌ها اجازه می‌دهد به جای فضای کاری واقعیت مجازی در واقعیت ترکیبی با یکدیگر همکاری کنند. او گفت که این ویژگی برای تیم‌های هیبریدی، جایی که افراد از راه دور کار می‌کنند و گروهی از افرادی که در فضای فیزیکی یکسانی هستند، عالی است. او توضیح داد: «همه الان هستند و دستگاه یکسانی دارند، چه واقعیت مجازی باشد یا واقعیت ترکیبی». داخل. متا در یک پست وبلاگی گفت که Magic Rooms در حال حاضر در حال آزمایش داخلی است و می تواند در سال ۲۰۲۳ به طور گسترده تر راه اندازی شود.

در سال ۲۰۲۳ یک بسته اشتراک جدید “Quest for Business” نیز وجود خواهد داشت که شامل کنترل‌های مدیریت دستگاه و ویژگی‌های امنیتی است تا کسب‌وکارها بتوانند هدست‌های Quest 2 و Quest Pro خود را مانند لپ‌تاپ‌ها یا تلفن‌های همراه ساخت شرکت خود مدیریت کنند. این بسته همچنین شامل دسترسی به ویژگی های Premium Support است.