مدل کسب و کار ATM NCR را تغییر دهید


غول فناوری بانکی به دنبال ایجاد نوآوری و بهبود کارایی عملیاتی است

NCR Corporation، ارائه‌دهنده پیشرو فناوری سازمانی برای بانک‌ها، خرده‌فروشان و رستوران‌ها، اعلام کرد که قصد دارد از راه‌حل‌های رایج برای هدایت نوآوری و به حداکثر رساندن کارایی عملیاتی با یک مدل نرم‌افزاری جدید استفاده کند.

NCR Corporation، ارائه‌دهنده پیشرو فناوری سازمانی برای بانک‌ها، خرده‌فروشان و رستوران‌ها، در یک بیانیه خبری اعلام کرد که هیئت مدیره آن به اتفاق آرا طرحی را برای تفکیک NCR به دو بخش مستقل تصویب کرده است.

این دو بخش شامل یک شرکت سهامی عام است که بر تجارت دیجیتال تمرکز دارد و دیگری که بر دستگاه های خودپرداز متمرکز است. همچنین در نظر گرفته شده است که این جداسازی به روشی بدون مالیات طراحی شود و تا سال ۲۰۲۳ تکمیل شود.

Frank R. Martire، مدیر اجرایی این شرکت، گفت: واضح است که NCR فرصتی برای افزایش ارزش سهامداران خود با جداسازی تجارت دیجیتال و ATM دارد.

در طول چهار سال گذشته، ما گام‌های مهمی در ایجاد کسب‌وکار پیشرو نرم‌افزار به‌عنوان یک سرویس برداشته‌ایم و در عین حال به تقویت و رشد کسب‌وکار ATM خود ادامه می‌دهیم.

وی ادامه داد: با ایجاد دو شرکت مستقل و بهترین در این سطح، باید بتوانیم با توانمندسازی هر یک از آنها برای اجرای استراتژی های رشد خود و بهره برداری بهتر از فرصت های ارزش آفرینی پیش رو، سرعت تحول را تسریع کنیم.

وی افزود: در طول فرآیند بررسی استراتژیک، ما علاقه زیادی به فروش تمامی شرکت های NCR و همچنین علاقه مندی به بخش های مختلف کسب و کار خود داشتیم.

در روزهای اخیر، به طور فزاینده ای برای هیئت مدیره مشخص شده است که با توجه به وضعیت فعلی بازار صندوق، ما نمی توانیم گزارشی از کل معاملات شرکتی را به سهامداران خود ارائه دهیم که نشان دهنده ارزش مناسب و قابل قبول برای NCR باشد. .

این شرکت تجارت دیجیتال یک تجارت رو به رشد خواهد بود که از مدل نرم افزاری NCR برای ادامه تحول، اتصال و پیاده سازی بانکداری دیجیتال و فروش جهانی استفاده می کند.

شرکت ها از راه حل های رایج برای هدایت نوآوری و به حداکثر رساندن کارایی عملیاتی استفاده می کنند. این شرکت همچنین برای سرعت بخشیدن به رشد و افزایش درآمد تلاش خواهد کرد.

شرکت ATM یک کسب و کار مولد پول نقد خواهد بود که بر ارائه ATM به عنوان خدماتی به پایگاه مشتریان بزرگ نصب شده در بانک ها و مشاغل متمرکز است.

این تکامل مبتنی بر رهبری NCR در شبکه‌های بانکی و خودپرداز مستقل برای پاسخگویی به تقاضای جهانی برای دسترسی به دستگاه‌های خودپرداز و استفاده از انواع جدید تراکنش‌های خودپرداز، از جمله راه‌حل‌های ارز دیجیتال، برای هدایت رشد بازار است.

این شرکت همچنین به تغییر مدل درآمدی بسیار تکرارشونده خود برای هدایت جریان نقدی پایدار و بازگشت به سهامداران ادامه خواهد داد.

مایکل دی. هیفورد، مدیرعامل NCR گفت: «این اعلامیه گام درستی در تحول NCR است. این جدایی دو شرکت قدرتمند در مقیاس بزرگ را ایجاد می کند که هر کدام دارای اهداف تجاری متفاوت و ساختار سرمایه اختصاص یافته و همچنین افزایش انعطاف پذیری برای نوآوری هستند.

هر شرکتی می‌تواند عملیات خود را ساده کند و بر آنچه که به بهترین شکل انجام می‌دهد تمرکز کند، و از آنجا که مدل‌های رشد و اقتصادی متفاوتی خواهند داشت، جداسازی آن‌ها به سرمایه‌گذاران شفافیت بیشتر و توانایی بهتری برای ارزش‌گذاری هر کسب‌وکار می‌دهد.

و مهمتر از همه، ما معتقدیم که این رویکرد ما را در بهترین موقعیت برای هدایت رقابتی ترین محصولات و راه حل ها برای مشتریان خود قرار می دهد.

مترجم: نیلوفر ادیب نیا