مشخصات Honor Play 30 همراه خود اکتسابی شهادت دادن MIIT فاش شد


آنر در دسامبر قبلی اجتناب کرده اند Play 30 Plus در چین آشکار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل دستیابی است سریع مدل وانیلی آن را راه اندازی شد تنبل کدام ممکن است توسط وزارت صنعت را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری دانش چین (MIIT) تایید شده است.

Honor Play 30 (VNE-ANOO) همراه خود اکثر مشخصات آن، اجتناب کرده اند جمله پردازنده هشت هسته ای ۲.۲ گیگاهرتزی، واحد نمایش بصری ۶.۵۱ اینچی HD+ TFT را انتخاب کنید و انتخاب کنید باتری همراه خود قابلیت نامی ۴۹۰۰ میلی آمپر ساعت، در شبکه موقعیت یابی مرجع صدور گواهینامه زبان چینی {فهرست شده} است.

مشخصات Honor Play 30 با دریافت گواهی MIIT فاش شد

این گوشی خوب دارای ۴ انتخاب رم (۴/۶/۸/۱۲ گیگابایت) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه انتخاب فضای کمد (۶۴/۱۲۸/۲۵۶ گیگابایت) است را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این اجتناب کرده اند افزایش فضای کمد به همان اندازه ۵۱۲ گیگابایت اجتناب کرده اند طریق مقوا microSD کمک می کند.

Honor Play 30 دارای تغییرات دوربین دوگانه در پایین است کدام ممکن است اجتناب کرده اند واحدهای ۱۳ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵ مگاپیکسلی {تشکیل شده است}، با این حال خوانایی تصویر سلفی خاص نیست.

Play 30 اجتناب کرده اند جامعه های ۵G را انتخاب کنید و انتخاب کنید هزینه ۱۰ واتی کمک می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در رنگ های آبی، مشکی، نقره ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید طلایی تهیه ممکن است. ضخامت آن ۸.۶۸ میلی متر را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزن آن ۱۹۴ خوب و دنج است.

لیست MIIT برای ادغام کردن عکسها Honor Play 30 نمی شود، متعاقباً ما نمی دانیم کدام ممکن است چگونه به نظر می رسد مانند است، با این حال زمان زیادی اندازه نمی کشد به همان اندازه Honor کمپین تبلیغاتی شخصی را تحریک کردن تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید طراحی گوشی خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی عملکرد های آن را تایید تنبل. الگو.