معرفی اعضای گروه ارزیابی و انتخاب مسابقه تئاتر سودا عشق


اعضای گروه ارزیابی و انتخاب بخش مسابقه سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر سودا عشق معرفی شدند.

به گزارش تئاتر آنلاین، روابط رسانه ای و روابط عمومی سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر سودای عشق، سعید نجفیان دبیر سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج (سودای عشق) در تصمیمی جداگانه از اعضای گروه سنجش گفت. و منتخبی از آثار استانی ارائه شده در بخش رویداد، صحنه را به دبیرخانه جشنواره اشاره کرد.

بر این اساس سبأ سلیمانی بازیگر و کارگردان، هوشنگ هیهاوند نویسنده، بازیگر و کارگردان، پیشکسوت تئاتر و تلویزیون، محمدنبی خسروی مدرس دانشگاه و مدیر فرهنگی، امین اشرفی کارگردان تئاتر، تهیه کننده تلویزیون و فرهنگی هستند. کارگردان و توحید معصومی نویسنده و کارگردان تئاتر و کارگردان فرهنگی است. ۶۴ اثر معرفی شده در بخش مسابقه استیج مورد ارزیابی قرار گرفتند و طبق فراخوان جشنواره، ۱۲ تا ۱۵ اثر به بخش مسابقه مرحله نهایی سیزدهمین دوره سودای معرفی شدند. جشنواره ملی تئاتر عشق.

جلسات فشرده ارزیابی گروهی و انتخاب اثر صحنه به طور مستمر در روزهای گذشته برگزار شده است و اسامی آثار برگزیده برای شرکت در قسمت پایانی جشنواره سیزدهم بلافاصله پس از ارزیابی گروهی مذکور اعلام خواهد شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه مرکزی جشنواره سودای عشق، ۶۹۱ گروه نمایشی از سراسر کشور برای حضور در مرحله استانی (که از ۲۷ مهرماه امسال در ۳۱ استان برگزار شد) اعلام آمادگی کردند که تعداد ۳۹۱ اثر وجود دارد. .

مرحله پایانی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق به دبیری سعید نجفیان هفته آخر آذرماه سال جاری برگزار می شود.