معرفی برنده جشنواره ترایبکا ۲۰۲۲ / جشنواره تا یکشنبه ادامه دارد – تئاتر آنلاین


جشنواره فیلم ترایبکا ۲۰۲۲ به برندگان در این زمان جایزه ای به ارزش ۱۶۵۰۰۰ دلار داد.

به نقل از یک تئاتر آنلاین از هالیوود خبرنگاربیست و یکمین دوره جشنواره ترایبکا با معرفی برندگان در بخش مسابقه، «دختر خوب جین» و «غار دولامبه عنوان برندگان اصلی آن معرفی شد.

“دختر خوب جین” که برنده جایزه ۲۰۰۰۰ شد دلار بنیانگذار جشنواره بهترین فیلم داستان آمریکا با بازی همراه بود باران اسپنسر به عنوان بهترین بازیگر مرد در بخش رقابتی فیلم برنده شد داستان ایالات متحده نیز انتخاب شد. این فیلم توسط سارا الیزابت نوشته و کارگردانی شده است Minitas در مورد پسر مدرسه ای به نام انجام شد جین با اسپنسر بود که با والدینش مشکلاتی داشت که ادامه پیدا کرد و پس از ملاقات با یک فروشنده مواد مخدر، تمام نقشه ها قابل کنترل نبود.

برنده جایزه ۲۵۰۰ دلاری بهترین سناریو است که به “همچنین سولبه کارگردانی بن اسنایدر نوشته الیزابت رودریگز و فیلم The Next Out برنده جایزه بهترین فیلمبرداری شد. از فیلم «وقت خدا» نیز تقدیر شد.

در بخش مستند رقابتی، جایزه اصلی بهترین فیلم مستند «غار دولامآنها آمدند و برای بهترین تدوین جایزه گرفتند و در نتیجه ۲۰۰۰۰ دلار و ۲۵۰۰ دلار جایزه گرفتند.

میشل رازا سدر همچنین دو جایزه برای “سوسرابرنده می شود که شامل جایزه بهترین کارگردان فیلم بلند نوظهور به ارزش ۱۰۰۰۰ دلار و جایزه می شود معبد افرون ۲۰۰۰۰ دلار ارزش دارد.

مستند شبکه ابیاو «کاترینا کیدز» همچنین برنده دو جایزه ۵۰۰۰ دلاری برای خسارت کوتاه مدت و بلندمدت ناشی از طوفان کاترینا، از جمله جایزه بهترین کارگردان مستند نوظهور و جایزه انسان / طبیعت شد.

در بخش مسابقه بین بین المللی نیکی کریمی یکی از داوران این بخش در سال جاری است که نویسندگی و کارگردانی «ژانویه» را بر عهده دارد ویستورس ردیف از جانب لتونی آنها برنده ۲۰۰۰۰ دلار برای بهترین فیلم شدند و “بازدید کننده” برنده بهترین فیلمنامه و جایزه شد. ۲۵۰ او یک دلار گرفت.

دیگران در زمینه های دیگر نیز از جمله فیلم های کوتاه، داستان های صوتی، انیمیشن، دیدگاه های دانشجویی، بازی ها و ترایبکا X به برندگان اهدا می شود.

امسال در مجموع ۱۶۵۰۰۰ دلار جوایز نقدی به برندگان چندین رشته اهدا شد.

جشنواره ترایبکا تا یکشنبه ۲۹ خرداد ادامه خواهد داشت.