مقامات کره جنوبی تمایل دارد الگوی های اولین ۶G در سال ۲۰۲۶ کنار هم قرار دادن شوند


۵G 9 تنها برای سازندگان گوشی های خوب، اما علاوه بر این برای ریاست جمهوری ها نیز به میدان نبرد تغییر شد. با این حال اکنون کدام ممکن است این فناوری تثبیت شده است، کانون اصلی روی چیزهای بعدی – ۶G – اصلاح کرده است. ۶G چیست؟

برخی اجتناب کرده اند الزامات کار کردن عبارتند اجتناب کرده اند کمتر از سرعت داده ۱ ترابیت بر ثانیه (یعنی ۱۰۰۰ برابر پهنای باند خوب درگاه اترنت استاندارد) را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأخیر کمتر اجتناب کرده اند ۱۰۰ میکرو ثانیه (خوب ۱۰۰۰۰ ثانیه). در مقابل همراه خود ۵G، هدف ۶G حاضر ۵۰ برابر بالا سرعت داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش ۱۰ برابر تاخیر است.

در زیر نموداری اجتناب کرده اند سامسونگ آمده است کدام ممکن است ۵G (آبی روشن) را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازها ۶G (آبی) را ارزیابی می تدریجی:

دولت کره جنوبی می خواهد نمونه های اولیه 6G در سال 2026 آماده شوند

چون آن است ردیابی کردیم، این ساده این نمایندگی نیست، مقامات کره جنوبی نیز کنجکاوی ای کلیدی دارد کدام ممکن است در عصر بعدی جامعه های تلفن در کنار نقشی اساسی داشته باشد. کمیته سوئیچ ریاست جمهوری ادعا کرد:

وقتی نوبت به محرک‌های انبساط مالی بلند مدت می‌رسد، مقامات کنونی بر روی تراشه‌های غیرحافظه، خودروهای بلند مدت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیوتکنولوژی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراقبت‌های بهداشتی کانون اصلی می‌تدریجی. مقامات جدید در جاری این سیستم ریزی برای از جمله ارتباطات ۶G، باتری ثانویه، نمایشگر، حفاظت را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوافضا، نیروگاه هسته ای شیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید محتوای دیجیتال است.

هدف اینجا است کدام ممکن است الگوی های اولین ۶G را در سال ۲۰۲۶ کنار هم قرار دادن کنیم به همان اندازه این فناوری در اواخر دهه ۲۰۲۰ هر دو اوایل دهه ۲۰۳۰ برای تجاری سازی کنار هم قرار دادن شود. مقامات تمایل دارد بدون در نظر گرفتن زودتر این کار انجام شود.

دولت کره جنوبی می خواهد نمونه های اولیه 6G در سال 2026 آماده شوند

کارهای زیادی برای انجام که هنوز است، همراه خود این جاری، به نظر می رسد مانند است همه عامل برای عجله در جاری پیشرفت است. سال قبلی سامسونگ گیربکس را در ۱۵ متر نماد داد. ال‌جی آن را افزایش بخشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانست سیگنالی را در فضا ۱۰۰ متری بین ساختمان‌ها کشتی تدریجی. هر ۲ اجتناب کرده اند علامت های بعدی اجتناب کرده اند ۱۰۰ گیگاهرتز استفاده می کردند کدام ممکن است به طور قابل توجهی بعدی اجتناب کرده اند پیاده سازی های حال mmWave است.