منصوب رئیس هیأت ارزشیابی و نظارت – تئاتر آنلاین


مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی مهدی امینی را به عنوان رئیس هیات ارزشیابی و نظارت این اداره کل منصوب کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر کرد. دادگاه مهدی امینی، رئیس هیأت سنجش و نظارت برنامه منصوب.

در متن حکم کاظم نظری خطاب به مهدی امینی آمده است:

کنگ مهدی امینی
سلام

اهمیت ارزیابی و نظارت بر هنرهای نمایشی به منظور ارتقای کیفیت آثار هنری در چارچوب ضوابط و مقررات و تسهیل و تسریع فرآیند صدور مجوز آثار تئاتر در کشور و نیز در چشم انداز را مورد توجه قرار دهند. با مهارت و تجربه ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت رئیس ارزیابی عملکرد و هیئت نظارت اداره کل هنرهای نمایشی منصوب می شوید. انتظار می رود در طول مدت همکاری با حضور مستمر و برگزاری جلسات ویژه و بهره گیری از مهارت همکاران محترم شورا و نیروهای خلاق و متعهد در این مسیر کوشا و پیروز باشید.

همچنین در مراسم تکریم و معارفه رئیس سابق و جدید شورای ارزشیابی و نظارت که روز سه شنبه ۱۷ مردادماه در سالن همایش های دفتر موسیقی برگزار شد. نماینده حوزه هنری وزارت ارشاد با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی، قائم مقام مدیرکل هنرهای نمایشی، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی و جمعی از اعضای هیات ارزشیابی و نظارت. و مدیر اداره کل هنرهای نمایشی کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی در مراسم افتتاحیه رئیس جدید هیئت نظارت و ارزشیابی برگزار شد. غرور موسوی از رئیس سابق هیئت مدیره تقدیر کرد.

مدیرکل هنرهای نمایشی افزود: شبانه روز شاهد حجم کار شورای ارزشیابی و نظارت هستیم و شخصا شاهد زحمات همه عزیزان شورا هستم.

وی ابراز امیدواری کرد که مهدی امینی و همکارانش در شورای ارزیابی و نظارت پیشرفت خوبی داشته باشند.

نظری در پایان سخنان خود گفت: در آخر از همه عزیزان به ویژه وحید تشکر می کنم. غرور موسوی برای بازی در هیئت نظارت و ارزشیابی هستم و برای همه عزیزان آرزوی موفقیت دارم.

رضا بصیرت مدیر انجمن هنرهای نمایشی از زحمات سید وحید فخر موسوی در هیئت ارزشیابی و نظارت بر نمایش تشکر کرد و ضمن خیر مقدم به مهدی امینی برای وی آرزوی سلامتی، موفقیت و بهروزی کرد.

همچنین هوشنگ هیهاوند عضو هیأت ارزشیابی و نظارت ضمن تشکر از حضور ۴۲ ماهه سید وحید غرور موسوی سختی ها و شیرینی های این شغل را بیان کرد و برای مهدی امینی آرزوی موفقیت و موفقیت کرد.

سید وحید غرور موسوی سخنران بعدی این مراسم گفت: جا دارد از سه مدیری که در این ۴۲ ماه به من اعتماد کردند، شهرام کرمی که من را به این سمت منصوب کردند تشکر کنم. پسر که و سوم دوستان جناب آقای کاظم نظری که این بار را از روی دوش و عرض من برداشتند علت آن آنها برای من خوب بودند.

بخش پایانی این مراسم به سخنرانی مهدی امینی رئیس هیئت ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی اختصاص داشت.

مهدی امینی گفت: از آقای نظری می خواهم که به من اعتماد و محبت کند و همچنین به آقای فخر موسوی و محبت ایشان به من و این موضوعی است که در ذهن من باقی خواهد ماند. حمد و سپاس از خداوند متعال این افتخار را نصیب من کرده است که فرهیخته ترین و برجسته ترین حاکم باشم، البته داشتن علم و دانش برای گذراندن یک دوره و این برای من بسیار مهم است و منتظر همه تلاش هایی هستم که ساخته شده است. توسط اداره کل هنرهای نمایشی در این زمینه. ، نگاه کردن.