موس موکا همراه خود پروتئین بالا


خامه ای ~ غنی ~ منحط

این موس هر ۳ به همان اندازه است! خواه یا نه سوال کردن خواهید کرد اگر ارائه می دهیم بگوییم کدام ممکن است این اصل وعده های غذایی ساده اجتناب کرده اند ۵ ماده استفاده می تنبل؟ اگر ارائه می دهیم بگوییم کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند این چرخ دنده توفو است اصولاً سوال کردن خواهید کرد؟ مناسب است، TOFU! استفاده اجتناب کرده اند توفوی ناخوشایند/ابریشمی {در این} اصل به این موس احساس شگفت‌انگیزی می‌دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این را به انتخابی برتر برای عالی دسر همراه خود پروتئین بالا تغییر می‌تنبل. می‌توانید روی این موس را همراه خود بسیاری از توت‌های معاصر هر دو گرانولا تزیین کنید هر دو مثل ما مستقیماً اجتناب کرده اند غذاساز بخورید، از واقعاً فوق العاده خوش ذوق است!

قطعات:

  • ۱ تکه توفوی ناخوشایند/ابریشمی

  • ۱-۲ قاشق غذاخوری اسپرسو بلافاصله (بسته به امکانات سبک اسپرسو ای کدام ممکن است می خواهید)

  • ۱-۲ قاشق غذاخوری شربت افرا هر دو عسل

  • ۱ قاشق چایخوری وانیل

  • ۱ فنجان چیپس آب نبات تلخ

فرآیند:

  1. چیپس های آب نبات را به ۱ کاسه قابل استفاده در مایکروویو اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر ۳۰ ثانیه عالی بار در مایکروویو قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بین آن ها هم بزنید به همان اندازه ذوب شوند. اجازه دهید آب نبات ذوب شده به سختی سرماخوردگی شود.

  2. توفو، اسپرسو، شربت افرا را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصاره وانیل را به غذاساز هر دو ترکیب کردن کن اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنقدر هم بزنید به همان اندازه یکدست شود.

  3. آب نبات ذوب شده را کدام ممکن است سرماخوردگی شده است اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر ترکیب کردن کنید به همان اندازه انصافاً ترکیب کردن شوند.

  4. اگر حوصله دارید، آن را به مدت عالی ساعت در یخچال قرار دهید به همان اندازه سرماخوردگی شود (هر دو ساده مثل ما بلافاصله آن را بخورید).

  5. در یک واحد ظرف در بسته در یخچال نگهداری کنید.

شادی کنید