نادال: پیروزی رئال الهام‌بخش من شدبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رئال مادرید چهارشنبه‌ شب در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان منچسترسیتی بود تا بازی برگشت را برگزار کند.
رئالی‌ها در حالی قدم به این بازی گذاشتند که بازی رفت را با نتیجه ۳-۴ شکست خورده بودند و در این بازی نیز تا دقیقه ۹۰ با یک گل از حریف عقب بودند اما در نهایت این رودریگو بود که موفق شد دو گل در وقت‌های تلف شده به ثمر رسانده و بازی را به وقت اضافه بکشاند.
پس از آن نیز کریم بنزما در وقت اضافه اول تک گل خودش را در این دیدار وارد دروازه ادرسون کرد تا رئال در کمال ناباوری با نتیجه ۱-۳ به پیروزی رسیده و راهی دیدار فینال شود.
رافائل نادال روز پنج‌شنبه در مادرید در نبردی دراماتیک به مصاف دیوید گوفین رفت و در حالی که این تنیسور بلژیکی با نتیجه ۴-۶ از او جلو بود، این نادال بود که توانست نتیجه را به سود خود تغییر داده و بازگشتی شبیه به رئال مادرید را رقم بزند.
او پس از این پیروزی با اشاره به پیروزی رئال مادرید برابر منچسترسیتی اظهار داشت:«پیروزی شب گذشته برای ما که طرفدار رئال مادرید هستیم و فوتبال را دوست داریم باورنکردنی، هیجان انگیز و فراموش نشدنی بود. این پیروزی به همین اندازه برای منچسترسیتی سخت و دشوار بود. من به عنوان یک ورزشکار می‌دانم که باختن به این شکل تا چه حد دردناک است.»
نادال همچنین مدعی شد که رئال مادرید و بازگشت جادویی این تیم در دیدار برابر منچسرسیتی منبع الهام او برای پیروزی مقابل حریف بلژیکی بوده است.

بیشتر بخوانید: