نتفلیکس می گوید فصل ۴ سریال Stranger Thimgs بیش از ۱ میلیارد ساعت تماشا داشته است


Stranger Things 4 با دو قسمت آخر به محبوب ترین سریال انگلیسی زبان نتفلیکس تبدیل شده است. غول استریم فاش کرده است که سریال در ۲۸ روز اول انتشار ۱.۱۵ میلیارد ساعت در هر قسمت تماشا داشته است. همانطور که هالیوود ریپورتر اشاره می کند، هفت اپیزود اول در ۲۸ روز پس از نمایش ۹۳۰.۳۲ میلیون ساعت تماشا شده است. این در حالی است که قسمت ۸ و ۹ در هفته ۲۷ ژوئن تا ۳ ژوئیه به ۲۲۱ میلیون ساعت تماشا رسیده است.

این باعث می شود سری دوم فقط برای بازی Squid Game باشد که در ۲۸ روز اول انتشار از ۱.۶۵ میلیارد ساعت بیننده گذشت و اکنون پربیننده ترین سریال تاریخ نتفلیکس است. حتی این پتانسیل را دارد که از موفقیت کره ای ها نیز فراتر رود، زیرا تنها چند روز از انتشار دو قسمت آخر گذشته است.

با این حال، نتفلیکس هنوز فاش نکرده است که آیا محبوبیت Stranger Things 4 تأثیر قابل توجهی بر تعداد مشترکین داشته است یا خیر. در سال ۲۰۲۱، این شرکت اعلام کرد که بهترین رشد سال خود را در سه ماهه سوم به لطف Squid Game ثبت کرده است. اما در آوریل امسال، نتفلیکس ادعا کرد که حدود ۲۰۰۰۰۰ مشترک را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ به دلیل مشکلات متعددی مانند افزایش رقابت و اشتراک گذاری حساب از دست داده است. این شرکت در آن زمان گفت که در حال انجام اقداماتی برای تغییر است، اما ما باید تا گزارش درآمد بعدی منتظر بمانیم تا بدانیم آیا Eleven و خدمه هاوکینز کمکی نمی‌کنند یا خیر.