نخست وزیر اسرائیل را با دستبند و یقه به ایران خواهیم آورد/ به عناصر ضعیف، متخاصم و خودفروش یادآوری می کنیم که صبر انقلابی مردم حد دارد/ با کوچکترین اشاره رهبری، مردم طومار را می پیچند. از فتنه گران


فرمانده استان اصفهان گفت: نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی می خواست به تهران و ایران و این اغتشاش در تهران برود اما جمهوری اسلامی ایران انشالله و رژیم کودک کش اسرائیل شکست خورد. نخست وزیر خود را با ژاکت و یقه به گردن به ایران می فرستند

به گزارش تسنیم، سردار مجتبی فدا ظهر امروز در مراسم تشییع شهدای امنیت با اشاره به اینکه ۴۳ سال استراتژی آمریکا بر نابودی انقلاب اسلامی بود، اظهار داشت: آمریکا تلاش کرده تا رفتار خود را تغییر دهد و تغییر دهد. از مقامات رژیم به مدت ۴۳ سال. جمهوری مقدس ایران و برای محدود کردن و جلوگیری از گسترش انقلاب اسلامی و توانمندی انقلاب اسلامی و مهار آن، ۴۳ سال در استفاده از ظرفیت نفوذ و عوامل نفوذ در تجزیه طلبی تلاش می کند. در حمله به ایران اسلامی در رعب و وحشت و ویرانی و آتش زدن و شهادت مسئولین شکست خورده اند.

وی افزود: شکست جنایتکارانه آمریکا در انزوای سیاسی ایران، تحریم ها، قتل و شهادت شهید ۸ سال دفاع مقدس، حاجی قاسم و دانشمندان هسته ای، نبردها و فتنه های مختلف در ایران اسلامی بعدها با شکست مواجه شد.

آمریکا جبهه بزرگی در مقابل همه دشمنان جمهوری اسلامی ایران ساخته است

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه آمریکا به دلیل ناکامی خود جبهه بزرگی برای همه دشمنان جمهوری اسلامی ایران ساخته است، گفت: همه ظرفیت های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، روانی و روانی وجود دارد. رسانه ها پشت این جبهه بزرگ هستند. دشمن ساخته مخالفان جمهوری اسلامی است.

وی ادامه داد: آمریکا با استفاده از قدرت رسانه ای و امپراتوری رسانه ای، افکار عمومی را ناامید می کند تا شکست های پی در پی را سرپوش بگذارد، آمریکا و احزاب در کشورهای همسایه ایران، حضور خطر را با انقلاب اسلامی، از دست دادن انقلاب اسلامی می بینند.

سردار فیدا گفت: آمریکا آنقدر ضعیف شده است که یک شبه در افغانستان فرار کردند و ۱۰ میلیارد دلار تجهیزات و امکانات نظامی را پشت سر گذاشتند، امروز آمریکا و توانایی اتصال به آمریکا قدرتی برای جنگ جدید علیه ما انقلاب اسلامی ندارد. و جمهوری اسلامی در جهان در حال گسترش است و روز به روز قدرتمندتر و مؤثرتر خواهد شد، جبهه مقاومت و روحیه ایستادگی و مقابله با آمریکا و حاکمیت در قلب منطقه رشد کرده است.

سردار صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی گفتمان ایثار، مقاومت، پیروزی خون از شمشیر و مقابله با حاکمان و غارتگران را به فرهنگ در منطقه تبدیل کرده است، گفت: ناتوانی حاکمان ظالم منطقه و سعود بیشتر در مقابله با انقلاب اسلامی است.

وی افزود: آمریکا که به دنبال تامین امنیت رژیم صهیونیستی و طرح های مختلف است، اکنون در چنان دامی افتاده است که منطقه اشغالی را با دیواری به طول ۹، ۸ و ۶ متر محاصره کرده و گسترش یافته است.

سردار فدا خاطرنشان کرد: زمانی که دشمن نتوانست ملت ایران را پای میز مذاکره به زانو درآورد و بالاترین قدرت را به دست آورد، از امکانات، ظرفیت و گروه ها و برخی شخصیت های ورزشی و فرهنگی برای حمله به انقلاب اسلامی استفاده کرد. ایمنی، آسایش عمومی و نگرانی های ایمنی عمومی در دستور کار قرار دارد.

آمریکا اعزام گروه های تروریستی به داخل ایران را تشویق کرده است

فرمانده صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه آمریکا گروه های تروریستی را برای ورود به ایران تشویق کرده است، گفت: پول، حمایت، حمایت همه جانبه در فضای مجازی، فضای اجتماعی و ماهواره و نفاق، دروغ و نفاق. باعث ایجاد تفرقه و شایعه پراکنی و یاس و ناامیدی در بین مردم شد و به دلیل درگذشت خانم جوانی جرگه این نابسامانی را در کشور ما ایجاد کرد و در ۳۰ شهریور پنتاگون شکست این تحریک را به مقامات سیاه پوست اعلام کرد. سازمان و ایالات متحده

وی ادامه داد: مردم ایران با پیوستن به این اغتشاشگران و پایبندی به اخلاق، اعتقادات، دین و اسلام موافقت نکردند، مردم ۳۷۰ شهید را تشییع کردند و مردم امروز در این صحنه حضور یافتند و با شهدا عهد کردند که نخواهند کرد. تا آخرین قطره جان باختند، با امام حسین(ع)، امام راحل و شهدا پیمان خون بستند، پشتیبان انقلاب اسلامی و نظام اسلامی خواهند بود.

سردار فدا تصریح کرد: دشمنان مرتکب هتک حرمت و هتک حرمت شدند، روحانیان بی گناه را در معبد تیرباران کردند، علمای شجاع و مطیع و انقلابی را به شهادت رساندند، مردم را در معابر عمومی به شهادت رساندند، لشکریان قهرمان را سوزاندند و در دهان بسیجیان بنزین ریختند. آنها را سوزاندند و تکه تکه کردند، اما ما با عهدی که بسته‌ایم و لباس‌هایی که می‌پوشیم، اعلام کردیم که پاسدار، پلیس و ارتش شده‌ایم، پاسدار دستگاه امنیتی و اطلاعاتی هستیم که خون خود را به آن خواهیم داد. این شرایط سخت برای برهم نخوردن آرامش و امنیت این کشور وارد کشور نشوید.

دشمن نتوانست ما را وادار به عقب نشینی کند

فرمانده صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه دشمن نتوانسته ما را مجبور به عقب نشینی کند، تصریح کرد: دشمن به جبهه مقاومت حمله می کند، حزب الله، جبهه مقاومت فلسطین، جهاد و نهضت اسلامی را نابود می کند. حماس، جنگ نیابتی و جنگ شیعه و سنی را آغاز کرد، مانع حرکت گسترده اربعین شد و مردم ایران و برخی مقامات را پای میز مذاکره برجام آورد، اما ایران بدون توجه به تهدید آمریکا، راه درست را در پیش گرفت. در استقلال و خودکفایی و قطع وابستگی ملت ایران. غارت آغاز شده است.

وی افزود: دشمن برای اینکه جلوی پیشرفت ما، سلطه علمی ما در منطقه، رشد و توسعه علمی ما را بگیرد و کشورمان جزو ۱۰ کشور برتر دنیا نشود، به آموزش، علمی و دانشگاهی ما حمله کرده است. . مرکز، درگیری و بی نظمی.

فدا خاطرنشان می کند: به کسانی که مشغول حادثه سازی هستند، فریب دشمنان را بدون توجه به عملکردشان می گوییم مسیر رشد، توسعه و تقویت بنیان علمی و پیشرفت کشورمان را ادامه خواهیم داد و با توجه به رشد تکثیر علمی ایران و اکتشافات ایران و مزدوران را به جای آنها قرار دادیم.

فرمانده صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه آمریکا دچار شکست خفت باری شده و به دنبال ایجاد حاشیه برای نظام است، گفت: او به دنبال ایجاد درگیری های داخلی و پرکردن مردم از مشکلات داخلی است، در حالی که انقلاب، نظام و فرهنگ انقلاب ما در جهان رو به رشد و گسترش.

وی ادامه داد: ایران قوی، قوی و دارای رهبری شجاع، آگاه و شجاع و با خداست و ملتی دارد که در مقابل توطئه ایستاده و از این بزرگ دفاع خواهد کرد.

همه این توطئه ها برنامه ریزی شده و سازماندهی شده است

سردار فدا تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند همه این توطئه ها برنامه ریزی شده و سازماندهی شده از سال گذشته به دنبال فتح جاده هستند و با شعار مرگ با هزاران زخم و مرگ با هزاران چاقو جان بولتون. یکی از نخبگان امنیتی آمریکا اعلام کرده است که با ارسال سلاح از کردستان عراق و مرز ایران ناامنی را به مرزهای جمهوری اسلامی ایران سوق می دهیم.

فرمانده صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به اینکه آمریکا برنامه ریزی های زیادی انجام داده و حمایت های مختلفی انجام داده است، تصریح کرد: در کشورهای خارجی هماهنگی می کنند و با هماهنگی نخست وزیر سابق به سفارت های ما حمله می کنند. رژیم صهیونیستی امیدوار است به تهران و ایران و این اغتشاش در تهران برود، اما جمهوری اسلامی ایران انشاءالله و با شکست رژیم کودک کشت اسرائیل، نخست وزیر آنها را به ایران می‌آوریم. ژاکت و یقه دور گردنش.

اگر سلاح به صحنه نمی آوریم برای جلوگیری از تلفات بیشتر است

وی افزود: ما مردم خوشایند و سازشکار نیستیم، اما امنیت، آرامش و آسایش مردم برای ما مهم است، دشمن می خواهد مسئولان را خسته کند، خبر خوبی برای مردم است، ۶ نفر از عوامل فتنه آخرالزمان گرفتار شدند. شب همه عوامل فتنه را دستگیر می کنیم.

سردار فدا خاطرنشان کرد: دشمن سعی دارد از عناصر ضعیف، دشمن استفاده کند و خود را بفروشد، یادآور می شویم، صبر انقلابی مردم ما با کوچکترین دستورات مقام معظم رهبری همه مردم وفادار و انقلابی اصفهان محدود شده است. و دیگر نقاط کشور به میدان می آیند و رول فتنه گران را می پیچند.