نمایش دیدنی “سفید” در تئاتر شهر – تئاتر آنلاین


برنامه این هفته تالار تئاتر شهر تئاتر در حالی اعلام شد که نمایش جدیدی با نام «سفید» اجرای خود را در مجموعه تالار قشقایی آغاز می کند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، سالن های مختلف مجموعه تئاتر شهر در این هفته نمایش های متنوعی را در اختیار مخاطبان تئاتری قرار می دهد.

«سفید» عنوان جدیدترین نمایش تالار قشقایی به نویسندگی امیر ابراهیم زاده و کارگردانی صادق برقعی است که اجرای خود را از یکشنبه ۲۰ شهریور آغاز می کند.

در این نمایش که از تاریخ مذکور ساعت ۱۸ با مدت زمان ۷۵ دقیقه و بهای بلیت ۸۰۰۰۰ تومان به صحنه می رود (به ترتیب ورود به صحنه) غزله توده زعیم، زهرا محرابی، ساناز آقایی، بی تعزیز، صادق برقایی، سپهر طهرانچی. به عنوان بازیگر حضور دارند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «مادر به خانه می‌آید و همه بچه‌ها این فرصت را دارند که آنچه را که درباره او می‌دانند به او بگویند و گفتن هم همین است». داستان هر روایتی تاریخ است. هر روایتی دنیای جدیدی می‌سازد…

«تب» عنوان دیگر نمایش تالار قشقایی است که تا سه شنبه بیست و نهم ماه جاری به نویسندگی و کارگردانی رویا کاکاخانی و بازی جواد خواجوی ساعت ۲۰:۱۵ با مدت زمان ۷۰ دقیقه و بهای بلیت میزبان تئاتر است. . از ۷۰۰۰۰ تومان.

این درام روایی بخشی از زندگی مردی است که در شرایط اقتصادی و فرهنگی خوبی بزرگ شده است، اما اتفاقی بر او تأثیر گذاشته و باعث شده تا دیدگاه او در زندگی، نقش و جایگاهش در اوضاع اقتصادی و وضعیت جهان وارد شود. . موقعیت‌ها و دیدگاه‌های متفاوتی دارد و فکر می‌کند که می‌تواند در موقعیت‌هایی مانند فقر تأثیر بگذارد یا خیر؟

در سالن اصلی مجموعه، نمایش «پدر» نوشته فلوریان زلر، کارگردانی اروند دشت آرای و بازی رضا کیانیان، لیلی رشیدی، سعید چنگیزیان، مارین وان هولک، سوگل خالق، بهزاد کریمی، نجوا صاحب الزمانی. . ساعت ۲۰.۰۰ با مدت زمان ۱۰۰ دقیقه و قیمت بلیط ۱۰۵ تا ۱۵۰ هزار تومان.

در خلاصه این نمایش آمده است: این نمایش داستان پیرمردی را روایت می کند که باید با پیشرفت از دست دادن حافظه اش دست و پنجه نرم کند.

نمایش «شفیره» به نویسندگی و کارگردانی مهدی شاه پیری هفته پیش رو ساعت ۱۹:۰۰ با مدت زمان ۵۰ دقیقه و بهای بلیت ۸۰ هزار تومان در تالار چهارسو این مجموعه روی صحنه می رود. این در حالی است که داریوش فائزی، مهرنوش بلمه، حامی علیزاده، سهند جعفری زاد، رویا صدوقی، نگین تقوی راد، وصل امینی به عنوان بازیگران این نمایش حضور دارند.

در خلاصه داستان این اثر دراماتیک، پسر تنها در صورتی زنده می ماند که شاه گلوی دختر را ببرد و خونش را بریزد. شاه چنین کرد!

«سگ ها و استخوان های مادرم» عنوان نمایش دیگری از تالار چهارسو به نویسندگی و کارگردانی مژگان خالقی و بازی ریحانه سلامت، فرزانه سهیلی، غزاله جزایری، میثم عبدی، محمدعلی کاظمی، سپنتا مزیدی، النا میرزائیان، نوید بانی، که هر روز ساعت ۲۰.۳۰ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیط ۹۰ هزار تومان.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: سه زن تصمیم گرفتند وضعیت خود را تغییر دهند.

«تا عون» نام دیگر اجرای تئاتر شهر است که ساعت ۲۰ به نویسندگی و کارگردانی هادی حری با مدت زمان ۸۰ دقیقه و بهای بلیت ۸۰ هزار تومان ساخته شد.

(به ترتیب حروف الفبا) دانیال ابراهیمی، شیما پروهان، شیوا ترابی، علی رجایی، بهروز سروری‌شاهی، شاهین علایی‌نژاد.، محمدمهدی کیاناب، عیسی محمدی، علیرضا موسوی، آیلار نوشری، نساء یوسفی، هشدار موش‌ها: مجید صد خسروی نگروی. حمیدی، محده امیریان بازیگر این نمایش است.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: پسر موش به دنبال غذا به کتابخانه آمد و خوردن کتاب او را از موضوعاتی که نمی فهمید آگاه کرد. این باعث آشفتگی در زندگی موش های دیگر می شود و آنها باید راهی برای مقابله با آن پیدا کنند.

در کارگاه نمایش، نمایش «جنور» نوشته توحید معصومی، کارگردانی کیانوش ایازی با بازی (به ترتیب ورود): شکوفه حیدریان، فهیمه معین، بهار زندی، سعید نبوی که تا پنجشنبه ۲۴ شهریور ادامه دارد. جام جم ساعت ۲۰:۰۰ به مدت ۵۰ دقیقه و قیمت بلیت برای تماشاگران تئاتر ۵۰ هزار تومان است.

در خلاصه این اتفاق آمده است: اتفاقی در مجتمع مسکونی رخ داده است. مردی ادعا کرد که اطلاعاتی از این اداره دریافت کرده است. او ظاهراً در آپارتمانی در همان مجتمع مسکونی زندگی می کند. آنها ادعای مامور اطلاعات را تکذیب کردند تا اینکه …