نگاهی به قیمت طلا و دلار در ۲۲ آگوست


امروز در بازار ارز قیمت دلار در صرافی ملی ۲۷ هزار و ۷۷۲ تومان و طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۳۴۲ هزار و ۶۲۳ تومان است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، قیمت طلا امروز ۳۱ مرداد ماه ۱۴۰۱ اعلام شد، بر این اساس هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت یک میلیون و ۳۴۲ هزار و ۶۲۳ تومان رسید. هر گرم طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۷۹۰ هزار و ۱۶۴ تومان قیمت دارد. همچنین هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۰۴.۵ دلار فروخته می شود. لازم به ذکر است قیمت هر مثقال طلا به ۵ میلیون و ۸۱۶ هزار تومان رسیده است.

قیمت دلار امروز ۲۲ مرداد

کانون صرافان امروز قیمت دلار را برای خرید ۲۹ هزار و ۶۶۲ تومان و برای فروش ۳۰ هزار تومان تعیین کرده است. همچنین در بورس ملی قیمت دلار با قیمت ۲۷ هزار و ۷۷۲ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۵۱ تومان معامله می شود.

قیمت سکه امروز ۲۲ مرداد

اکنون در بازار آزاد قیمت سکه طرح جدید به ۱۴ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت نیم سکه ۸ میلیون تومان، ربع سکه ۵ میلیون تومان و سکه گرمی ۳ میلیون تومان است.

قیمت ارز در ۲۲ آگوست

قیمت انواع ارز در بازار فعلی به شرح زیر است:

قیمت یورو در ابتدای معاملات بازار ارز ۳۱ مرداد ماه در بورس سراسری ۲۸ هزار و ۹۴۰ تومان برای فروش و ۲۸ هزار و ۶.۵۲ تومان برای خرید اعلام شد. همچنین قیمت لیر امروز در بازار ارز تهران به ۱۷۱۰ تومان رسید. قیمت پوند در بازار ارز تهران ۳۷ هزار و ۳۶۹ تومان است. اتحادیه صرافی ها قیمت درهم را برای خرید ۸ هزار و ۶۳ تومان و برای فروش ۸ هزار و ۲۶۸ تومان اعلام کرده است.

لینک کوتاهاین لینک کپی شده!