هدف بانک سینا افزایش سهم درآمدهای غیر مشاع است


قائم مقام بانک مرکزی در مراسم افتتاح ساختمان مرکزی اقلیم همدان و کردستان گفت: هدف گذاری افزایش سهم از درآمدهای بدون تقسیم سود بانک سینا

قائم مقام بانک سینا یکی از مهمترین اهداف مدل جدید کسب و کار این بانک را افزایش سهم درآمدهای توزیع نشده عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار سایت خبرآنلاین، علیرضا طادمی در مراسم افتتاح ساختمان جدید اداره کل همدان و کردستان، شعبه نهاوند و پیشخوان شریعتی، گفت: عملکرد بانک سینا از نظر وضعیت مطلوبی است. . سودآوری، اما در برخی زمینه‌ها مانند سهم درآمدهای غیرجمعی از درآمد کارمزد ناشی از گشایش اعتبار اسنادی، صدور ضمانت‌نامه، گواهی‌های اعتبار مولد (GAM) و عملیات بانکداری الکترونیک و دیجیتال، تغییر و تغییر رویکرد احساس می شود و باید هدف گذاری برای افزایش سهم درآمدهای غیر دولتی انجام شود.
وی از افتتاح شعبه جدید به عنوان فرصتی برای ارائه خدمات بهتر به هموطنان نام برد و تصریح کرد: بانک سینا با رعایت دستورالعمل ها و بخشنامه های بانک مرکزی در شاخص های برتر سلامت نظام بانکی قرار گرفته است. که با تلاش همکاران این مجموعه و اعتماد حائز اهمیت است.. مردم این امکان را فراهم کرده اند.
تصدی با تاکید بر اینکه ارائه خدمات به جامعه یکی از مهمترین وظایف بانک است، گفت: باید بیش از هر زمان دیگری به نیازها و توجه به برنامه های هدفمند و راهبردی و متناسب با حوزه بهبود کیفیت ارائه خدمات به شهروندان».
وی با اشاره به لزوم شناسایی بازار هدف بانک به شعب گفت: افزایش نفوذ بانک سینا بر بازارهای پولی و مالی کشور و تلاش برای ایجاد ارزش برای سود بیشتر برای مشتریان و سهامداران از برنامه های اصلی است. بانک
قائم مقام بانک سینا افزود: از ویژگی های بانک سینا شهرت و مشتری مداری است، از این رو سعی خواهیم کرد با ارائه خدمات ویژه و تخصصی و استفاده از ایده های نو نقش موثری در رفع نیازهای اقتصادی و معیشتی مردم داشته باشیم. . .
در این سفر حمداله جمالی، معاون امور شعب و مناطق و حمیدرضا ایروانی، معاون مهندسی و پشتیبانی، معاون بانک را همراهی می کردند.