هرنان کرسپو: سپاهان کارکنان قدرتمندی نماد دادبه گزارش خبرگزاری اطلاعات تحت وب; کارکنان فوتبال سپاهان فردا (یکشنبه) در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ به مصاف الدحیل قطر {می رود}.

کرسپو سرمربی کارکنان الدحیل {در این} خصوص اظهار داشت: در نظر گرفته شده می کنم تفریحی سختی در پیش داریم، سپاهان در تفریحی اول قادر مطلق به نظر می رسد شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تفریحی فردا تمام امتحان شده شخصی را می کنیم به همان اندازه همراه خود بهتر از کار کردن به میدان برویم.

وی افزود: در تفریحی اول مقابل التعاون {به دلیل} خطای تاکتیکی گل اول را اکتسابی کردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این به معنای ضعیف بودن جاده دفاعی ما نیست، این در ذات فوتبال است که معمولاً تفریحی خوبی انجام می دهید. با این حال در پایان به نتیجه ای که خواهید کرد نمی رسید.”

سرمربی الدحیل افزود: امیدوارم اولانگا (برترین گلزن الدحیل) برای تفریحی فردا مقابل سپاهان کنار هم قرار دادن شود. او دیروز در ورزش نمایندگی کرد با این حال پس اجتناب کرده اند انجام معاینات پزشکی برای تفریحی فردا ادامه دارد وضعیت او خاص نیست. ما علاوه بر این او ضرر عکس نداریم.

اصولاً بیاموزید:

ناودکیا: الدحیل یکی اجتناب کرده اند بهتر از کارکنان های گروه ماست

حضور آجورلو در کمیته اخلاق

اسکوچیچ: این مسئولیت ممکن است نیست که با توجه به پوشش صحبت کنم

۲۵۳۲۵۱۴