هرگز فکر نمی کردم پتو مرا ثروتمند کند


رشته من در زمینه کالای خواب است و از طریق یکی از دوستانم سازنده ای را می شناسم که پتوهای منحصر به فرد تولید می کند و از آنجایی که به زبان انگلیسی مسلط هستم می توانم با خریداران غیرایرانی مذاکره کنم و خودم سود ببرم.

پتو بافتنی

یکی از محصولاتی که در خانه هر ایرانی پیدا می شود پتو بافتنی و پتو پشمی جدید به سادگی شیک است زیرا این محصول هم از نظر کارایی و هم از نظر زیبایی در سطح بسیار خوبی قرار دارد.

افرادی که آن را ندارند حاضرند همان موقع یک تیپ شیک و زیبا تهیه کنند تا پتوی دلخواه و باکیفیت خود را در خانه داشته باشند و از آن بسیار استفاده کنند.

با توجه به سلیقه خود می توانید تمامی مشخصات محصول را به روشی که می خواهید سفارش دهید و این نوع محصول از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود.

بافت این نوع پتو به دلیل بافتنی بودن باعث می شود تا گرمای زیادی را در خود نگه دارد و این مشکل در فصل سرد سال مانند زمستان و اگر خانواده های چند نفره باشند بسیار مهم است. مدل با طراحی شلوغ را دوست ندارید، باید آن را توصیه کنید. بیایید از یک مدل ساده استفاده کنیم.

زیرا این نوع باعث می شود طرح و نقش در محصول کاملا صاف و بدون شکل خاص باشد و تنها یک یا چند رنگ جذاب را در آن مشاهده کنید که برای افراد ساده خبر خوبی است.

پتو پنبه ای

ویژگی ها، قیمت ها و نحوه خرید مدل های مختلف را بررسی کنید پتو پنبه ای با کیفیت واقعی:

یکی از پرفروش ترین مدل های پتو که با کیفیت و طرح های متفاوت در بازار کشور به خریداران ارائه می شود، پتوی نخی ترکیه می باشد.

این پتو پرفروش از مرغوب ترین الیاف پنبه تهیه شده و در دو نوع تک و دو نفره تولید می شود. جنس آن بسیار نرم و بادامی است و در تمام طول سال برای خوابی راحت قابل استفاده است.

اگر به تازگی به جمع این دسته از خریداران پتویی پیوسته اید، توصیه می کنم برای آگاهی کامل از سایر ویژگی ها و نحوه خرید مستقیم این محصول، ادامه این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

یکی دیگر از ویژگی های پتوی نخی حجم کم و اشغال فضای کمتری است و به دلیل وزن سبکی که دارد می توانید به راحتی این محصول را در سفر همراه خود ببرید. شستن پتوهای نخی ترکی بسیار ساده است. .

پتوی نخی ترکی

مدل پتوی نخی ترکی همچنین در رنگ های مختلف موجود است که می توانید از آنها استفاده کنید. این پتو بسیار سبک با ضخامت های مختلف است و می توانید از آن برای مکان های مختلف مانند مسافرت استفاده کنید. که پتوهای نخی به راحتی شسته و در مدت زمان کوتاهی خشک می شوند. پتوهای نخی در شهرهای مختلف مانند بانه، کرمانشاه و تهران وجود دارد و به دلیل وجود نمایندگی های متنوع در این شهرها، می توانید به راحتی انواع پتوهای نخی را خریداری کنید.

این پتوی دوست داشتنی بادوام است و می توانید آن را در هر جایی قرار دهید زیرا به راحتی تا می شود. پتوی نخی کرمانشاهی با سایز و طراحی زیبا مشتریان زیادی در سراسر ایران دارد که می توان آن را به روش های مختلف خریداری کرد و از ویژگی های بارز آن بهره برد.