هشدار مهم هواشناسی عصر بلافاصله تهرانخانم کبری رفیعی اظهار داشت: بلافاصله استان های غرب، جنوب غرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخش هایی اجتناب کرده اند وسط را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنوب ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شمال غرب به طور منظم غبارآلود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه ساعاتی تولید دیگری وزش باد افزایش خواهد یافت.

به مشاوره کارشناس هواشناسی استان تهران بلافاصله بعدازظهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید فردا وزش باد در استان های ایلام، لرستان، مرکزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوزستان، رگبار ظریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید گاهی وزش باد از حداکثر پیش سوراخ بینی تبدیل می شود.

گروه هواشناسی پیش اجتناب کرده اند این همراه خود صدور هشدار کروی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غبار، کاهش دید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش استاندارد هوا در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اردبیل به افراد طرفدار کرده بود اجتناب کرده اند تردد، تردد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پارک بی معنی در فراگیر چوب فرسوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختمان های نیمه کاره خودداری کنند. اجتناب کرده اند ورزش در ارتفاعات یادآور پارک ها، ساختمان های در جاری مونتاژ، پاراگلایدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ورزش های فیزیکی در بیرون .

پرواز مشهد به تبریز ساعت ۱۵:نیم ساعت در فرودگاه رشت {به دلیل} وزش باد از حداکثر دیروز در استان آذربایجان شرقی {به دلیل} عدم امکان لمس کردن خلبان در فرودگاه تبریز به پایین نشست.

اصولاً بیاموزید:

باران می بارد با این حال نه در هر مکان واحد

۴۷۴۷