هفدهمین مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه نوین برگزار شد


مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه نوین به منظور بررسی و تصویب صورت های مالی سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۹۳ با حضور بیش از ۵۹ درصد سهامداران صبح چهارشنبه ۱۳ خردادماه برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری درک آنلاین، در این تالار، عیسی شهسوار خجسته؛ رئیس هیئت مدیره بیمه نوین به عنوان رئیس جلسه، همایون باقری طادی و مهدی نوش آبادی؛ شقایق دیلمی پور مدیر مالی بیمه نوین به عنوان ناظر جلسه از سوی حاضران انتخاب شد.

همچنین نمایندگانی از حسابرسان مستقل و بازرسان قانونی موسسه حسابرسی فاطر و همکاران، نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و همچنین دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران حضور داشتند.

پس از استماع گزارش هیئت مدیره و گزارش بازرسان مستقل و قانونی و پاسخگویی به مسائل سهامداران، تصویب گزارش‌های مالی سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۲، انتخاب بازرسان و بازرسان قانونی، انتخاب اکچوئن‌های رسمی، انتخاب پراکنده روزنامه‌ها، تعیین بودجه‌های فعالیت پاسخگو مسئولیت اجتماعی و تقسیم ۲ درصد از سود خالص سال ۱۴۰۰ بین سهامداران به مبلغ ۱۲ ریال به ازای هر سهم موضوعی است که در این خصوص تصمیم‌گیری و تصویب شد. مونتاژ.

به سمت مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت، حسین کریم خان زند؛ مدیرعامل بیمه نوین گزارشی از عملکرد این شرکت در سال ۴۰۰ به هیئت مدیره ارائه کرد.

وی گفت: سال گذشته بر اساس اهداف از پیش تعیین شده حق بیمه صادر شده به ۲۰۰۰ میلیارد تومان رسید که نسبت به سال گذشته بیش از ۴۷ درصد افزایش داشته است. در ترکیب سبد بیمه ای جدید، رعایت تعادل پرتفوی و مدیریت ریسک و توجه به حوزه بیمه های زودبازده مهم ترین موضوع است. به آمار عملکرد اولیه منتشر شده توسط صنعت.

نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه نوین همچنین به برنامه های آتی بیمه نوین اشاره کرد و گفت: با فرض تکمیل برنامه راهبردی بیمه نوین در سال جاری، برنامه ای ۵ ساله با محوریت گسترش فعالیت های شرکت بر اساس مدیریت ریسک در حال تدوین است. ، تحصیلات.” ما یک شبکه فروش هستیم و کارکنان نیز بر اساس تغییرات و نیازهای بازار خدمات ارائه می دهند.

کریم خان زند همچنین از رونمایی از محصولات جدید بیمه بازنشستگی تکمیلی در آینده خبر داد.

لازم به ذکر است در پایان مجمع عمومی عادی سالیانه موسسه حسابرسی فاطر بار دیگر به عنوان حسابرس مستقل و حسابرس اصلی قانونی و موسسه حسابرسی ایران به عنوان بازرس و بازرس قانونی با روزنامه اطلاعات انتخاب شدند. به عنوان روزنامه کثیرالانتشار انتخاب شد.

همچنین با رای سهامداران و اعضای مدیران شرکت بیمه نوین مبلغ یک هزار و هشتصد میلیون ریال به عنوان پاداش اعضای هیئت مدیره و مبلغ ده هزار میلیون ریال در نظر گرفته شده است. به عنوان بودجه ای برای فعالیت در حوزه مسئولیت اجتماعی در نظر گرفته شده است..