همکاری نویسندگان عرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایرانی در نگارش مجموعه داستان مختصر همراه خود موضوع فلسطینبه گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اخیرا در کاری مشترک محمدحسن ابوحمزه، اجتناب کرده اند پرکارترین نویسندگان کشورمان در بخش داستانک قدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنا الشعلان، نویسنده فلسطینی ساکن اردن مجموعه داستان کوتاهی برای ادغام کردن ۲۰ تأثیر را به نگارش درآورده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنار هم قرار دادن چاپ کرده‌اند. این امر بهانه‌ای شد به همان اندازه در اظهار داشت‌وگو همراه خود ابوحمزه به بازرسی ادبیات از دوام را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از را انتخاب کنید و انتخاب کنید چون این ورزش زیبایی شناختی مشترک بپردازیم.

جمعه پایانی ماه مبارک رمضان مصادف همراه خود روز قدس است، لطفا دانستن درباره جایگاه روز قدس در ادبیات به روز دلیل دهید.

ادبیات، زبان مشترک ملت‌هاست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادبیات عرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادبیات ایرانی سابقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشترکات زیادی همراه خود هم دارند.  در حال حاضر که نویسندگان ایرانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عرب کمتر همراه خود هم ارتباط دارند، داستان می‌تواند یکی اجتناب کرده اند پل‌های ارتباطی ملت‌ها باشد. داستان در جایی متولد می‌شود که حوادث را انتخاب کنید و انتخاب کنید رویدادهای جدید در آنجا باشد. داستان همراه خود فاجعه تحریک کردن می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سال‌هاست فاجعه در فلسطین تحریک کردن شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {هر روز} افزایش می‌یابد . اجتناب کرده اند دل {همه آن} مرارت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبارزات افراد فلسطین، داستان‌های زیادی ممکن است خلق شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌توان اظهار داشت نگارش داستان، سلاح نویسنده در همراهی همراه خود افراد مظلوم فلسطین است.

چه راهکاری را برای آشنایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتباط تا حد زیادی نویسندگان جهان اسلام همراه خود هم توصیه شده می‌کنید؟

در حال حاضر در دنیای ارتباطات ، تبادل داده ها اجتناب کرده اند طریق دنیای آنلاین ما فوق العاده مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مغتنم است. اخیرا همراه خود برپایی منصفانه جشنواره بین‌المللی  داستان، نویسندگان بیشماری اجتناب کرده اند کشورهای اسلامی پای کار آمدند که به ادبیات ایران ابراز کنجکاوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمایل داشتند. زبان مشترک همه نویسندگان جهان اسلام، پس اجتناب کرده اند پیامبر (ص)، فلسطین است.

دانستن درباره نحوه تعیین کنید‌گیری ساختار تالیف کتاب مشترکتان همراه خود سنا الشعلان، نویسنده فلسطینی دلیل دهید.

سنا الشعلان، نویسنده فلسطینی ساکن اردن، جدا از کسب دستیابی ملت اردن وجهان عرب در دنیا شناخته شده به عنوان منصفانه نویسنده داستان مختصر ستاره فیلم است. وی چندین عنوان کتاب دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افتخارات زیادی هم کسب کرده است. سنا مناسب احمد الشعلان، نویسنده جوان به روز اردنی اجتناب کرده اند فناوری نویسندگان اخیر عرب است که فلسطینی دارد، از خانوار‌اش اجتناب کرده اند روستای بیت نطیف در ناحیه الخلیل می‌آیند. دارای اثبات دکترای ادبیات اخیر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان درک دانشکده در همین منطقه در دانشکده اردن در اردن کار می‌تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید رمان، داستان مختصر، تئاتر، فیلمنامه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادبیات کودک می‌نویسد. وی سال ۲۰۰۸ در نظرسنجی عربی که توسط روزنامه سیداتی آشکار شد، شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند ۶۰ زن سودآور عرب محدوده شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند سوی گروه بین ‌المللی صلح را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستی جایزه ستاره صلح را برای سال ۲۰۱۴ بدست آمده کرد. وی منتقد، گزارشگر رسانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطبوعات برخی اجتناب کرده اند مجلات عربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند فعالان حقوق بشر، خانمها، کودکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدالت اجتماعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عضو متنوع اجتناب کرده اند مجامع ادبی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود ۶۰ جایزه بین‌المللی، عربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بومی در زمینه‌های رمان، داستان مختصر، تئاتر، ادبیات کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژوهش‌های آموزشی بدست آمده کرده است. همکاری ما اجتناب کرده اند آنجا تحریک کردن شد که پس اجتناب کرده اند اظهار داشت‌وگو وتوافق مبنی بر چگونگی کار، وی ۱۲داستان مختصر همراه خود موضوع فلسطین نوشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اختیار من می خواهم گذاشت. داستان‌ها را به مترجم سپردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفسیر شد. من می خواهم نیز چندین داستان مختصر راجع به از دوام فلسطین نوشتم تخصصی ایجاد می کند مجموع منصفانه مجموعه همراه خود ۲۰ داستان مختصر تعیین کنید گرفت.

داستان‌های کتاب چه مشخصاتی دارند؟

داستان‌ها همراه خود منصفانه توسعه نسبتاً اجتناب کرده اند داستان کوره‌های آدم سوزی خارق العاده آغاز شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود  مهاجرت غیر قانونی‌، تصاحب خانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسکن اعراب، قتل را انتخاب کنید و انتخاب کنید غارت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشتی افراد فلسطین شکسته نشده پیدا کرده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس روزمرگی‌های افراد فلسطین اجتناب کرده اند ظاهر شد منصفانه کاسب، معلم، زن خانه‌دار، نقاش را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره به تصویر کشیده شده است.

کتاب در چه مرحله‌ای اجتناب کرده اند توسعه چاپ قرار دارد؟

مدل باقی مانده کتاب کنار هم قرار دادن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویراستاری شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جستجوی شرایطی برای بازدید نویسنده اردنی به ملت هستیم به همان اندازه پس اجتناب کرده اند انجام سطوح قانونی، چاپ کتاب به ۳ زبان فارسی، عربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لاتین همزمان انجام شود.

الگوی داستان خانم سناالشعلان

حیرانی

سی‌سال اجتناب کرده اند پرسه زدن دور فرزندش می‌تحویل داد. اجتناب کرده اند شبیه به روز که باندهای مسلح صهیونیست به روستای‌شان در طولکرم حمله کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه عامل را به یغما بردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر آن‌کس را که اجتناب کرده اند دم تیغ نگذراندند به ضرب گلوله کشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنان را که آینده برای‌شان در حال مرگ را رقم نزده بود آواره را انتخاب کنید و انتخاب کنید دور شدن کردند. در تب را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاب آن در حال مرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناپایدار بود که کودک نوپا‌ترین کودکش گم شد. سی‌سال اجتناب کرده اند عمرش را در جست‌وجوی او سپری کرد. همه پناهگاه‌ها، بیمارستان‌ها، زندان‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی روی سنگ قبرها را به دنبالش گشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در چهره تمام هم‌سن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سالانش از واقعی شد، اما علاوه بر این فرزندش را پنهان در پس چهره یکی‌شان بیابد. ولی هیچ وقت نتوانست پیدایش تنبل. هفت تن اجتناب کرده اند پسرانش را در راه حفاظت اجتناب کرده اند فلسطین شهید داده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنان را تقدیم آلودگی وطن کرده‌بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم‌چنان در جستجوی فرزند هشتمش می‌گشت، نه برای آن‌که او را در آغوش بگیرد، اما علاوه بر این برای این‌که او را نیز به‌عنوان شهید تقدیم وطنش تنبل. از نذرکرده بود همه فرزندانش را فدای فلسطین تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید هرطور شده این نذر مقدس را ادا می‌کرد…