همکاری Card Curator با Invstr


Card Curator، اپلیکیشنی که دارندگان کارت اعتباری را قادر می‌سازد تا خریدهای خود را به حداکثر برسانند، اعلام کرد که با Invstr همکاری کرده‌اند تا به کاربران Invstr کمک کنند تا تصمیمات سرمایه‌گذاری آگاهانه‌تری داشته باشند. انواع کارت و هزینه های روزانه را بررسی کنید.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بر اساس این خبر، کاربران Invstr دیگر مجبور نیستند برای خرید و بهره مندی بیشتر به نوع کارت اعتباری استفاده کنند، زیرا این ابزار جدید بهترین کارت موجود در کیف پول را به شما توصیه می کند. ; این کارت بیشترین پاداش و مزایا را برای گاز، خواربار، رستوران و … برای دارندگان کارت به ارمغان می آورد.

در مجموع، ابزار توصیه کارت اعتباری Card Curator به کاربران Invstr شفافیت و راهنمایی لازم را در هنگام انتخاب کارت اعتباری برای هر خرید می دهد. این کار را از طریق مشاوره مستقل و عینی انجام می دهد، زیرا Card Curator توسط بانک ها یا صادرکنندگان کارت اعتباری برای توصیه های کارت پرداخت نمی شود.

جان تیلور گارنر، بنیانگذار و مدیر عامل Card Curator، گفت: “Invstr پیشگام در سواد مالی است که به بیش از یک میلیون عضو جامعه خود در سطح جهانی آموزش می دهد که چگونه از طریق توسعه ویژگی ها به سرمایه گذاران باهوش تر و سرمایه گذاران باهوش تر تبدیل شوند. بسیار ستوده است. آموزش. اکنون با این مشارکت، کاربران Invstr از استفاده روزانه خود از کارت آگاه خواهند شد و حداکثر فرصت های پاداش را از دست نخواهند داد. دلیل اصلی که صاحبان کارت اعتباری از پاداش ها و مزایای احتمالی غافل می شوند این است که آنها فقط از کارت اعتباری اشتباه استفاده می کنند. خرید کنید، اما اکنون ابزار ما این خطا را تصحیح می کند.

Invstr خوشحال است که با Card Curator همکاری می کند تا به مصرف کنندگان کمک کند تا بهترین کارت های اعتباری را برای استفاده انتخاب کنند. ماموریت ما این است که همه را توانمند کنیم تا آینده مالی خود را به عهده بگیرند. ما می خواهیم به مشتریان خود در هر مرحله از تراکنش های مالی خود از نحوه سرمایه گذاری، مدیریت بانکی، کارگزاری، رمزنگاری، بیمه و کارت های اعتباری کمک کنیم تا تجربه ای آسان داشته باشند.

برنامه Card Curator رایگان و در دسترس همه اعضای Invstr ایالات متحده است. برنامه Invstr و برنامه Card Curator اکنون در فروشگاه App و Google Play برای دانلود در دسترس هستند.

مترجم: نیلوفر ادیب نیا

لینک کوتاهاین لینک کپی شده!