والبرگ و مل گیبسون در یک واحد بدنه – تئاتر وب مبتنی بر


مدل والبرگ می‌گوید کدام ممکن است همراه خود الهام اجتناب کرده اند امتحان شده‌های زودتر مل گیبسون، فیلمی مونتاژ کدام ممکن است اجتناب کرده اند مرکز او پوست آمده بود.

به گزارش ورایتی، مدل والبرگ، بازیگر celeb آمریکایی، پدر استو را همراه خود صرف ده ها میلیون دلار اجتناب کرده اند دارایی خصوصی شخصی کارگردانی کرد.

این فیلم جدید داستان دقیق اقامت استوارت لانگ را روایت می تدریجی کدام ممکن است شناخته شده به عنوان عالی بوکسور تازه وارد کار می کرد و سرانجام به کلیسا سر خورد و کشیش شد.

والبرگ، کدام ممکن است {در این} فیلم همراه خود مل گیبسون همبازی بود، ذکر شد کدام ممکن است این فیلم چیزی بیش اجتناب کرده اند عالی صرف ظاهر شدن بود و ده ها میلیون دلار اجتناب کرده اند ثروت خصوصی اش برای او قیمت داشت.

او ذکر شد کدام ممکن است نوع امتحان شده مل گیبسون برای مونتاژ مصائب مسیح، کدام ممکن است همراه خود ۳۰ میلیون دلار اجتناب کرده اند پول شخصی ساخته بود، او را بر آن داشت کدام ممکن است وارد حرکت شود و فیلمی بسازد کدام ممکن است برایش ارزشمند باشد، روزی کدام ممکن است نتوانست فیلمی را پیدا تدریجی. تهیه کننده.

والبرگ ذکر شد کدام ممکن است در همه زمان ها می‌خواست به خودش تکیه تدریجی و امتحان شده کرد و فیلمنامه را به یک زن و شوهر نفری کدام ممکن است بالقوه بود بخواهند سپرد، با این حال ورودی نیامدند. او اضافه کرد کدام ممکن است اجتناب کرده اند این به بعد این فیلم خصوصی شد و از آن به بعد دیگران درو کردن خودشان را داشتند و بافت می کردند ادعا به فیلم ناامیدکننده ای باشد از آن شخص سرانجام فرد مبتلا تبدیل می شود، او انگشت به کار شد.

او افزود: «آنها روحیه و احساسات و میزان الهام بخشی این فیلم را درک نکردند.

والبرگ در {پاسخ به} این سوال کدام ممکن است چه مقدار اجتناب کرده اند ثروت خصوصی اش برای این فیلم قیمت شده است، ذکر شد: “ده ها میلیون و ده ها میلیون دلار برای این فیلم قیمت شد. بخشی اجتناب کرده اند قیمت های بالای ساخت عالی فیلم، تکل مجوز موسیقی بود. خداوند ممکن است را برای مونتاژ او انواع کرد.” “

منتقدان مختلف «پدر استو» را عالی داستان {غم انگیز} دقیق توضیح دادن کرده اند کدام ممکن است اصولاً بر احساسات مذهبی کانون اصلی دارد به همان اندازه بازدید در هالیوود.

«پدر استو» در ۱۳ آوریل در سینماهای آمریکا به حاضر درآمد و برای اولین اکران شخصی در ۲۷۹۹ سینما ۱.۵ میلیون دلار فروخت. آموزش داده شده است تبدیل می شود کدام ممکن است امتیاز ۴۳ درصدی در راتون تومیتوز باعث کاهش احتمال فریب دادن بینندگان اصولاً برای دیدن فیلم تبدیل می شود.

این فیلم توسط روزالین راس، شریک زندگی مل گیبسون نوشته شده است و اولین تخصص کارگردانی اوست. این فیلم در سال ۲۰۱۶ فیلمبرداری شد و والبرگ گفتن کرد کدام ممکن است قصد دارد {در این} فیلم زندگینامه ای ورزشی تدریجی.

والبرگ برای ورزشی {در این} فیلم در مدت ۶ هفته ۱۴ کیلوگرم وزن اضافه کرد و روزانه ۷۰۰۰ انرژی برای اجرای نیمه دوم اقامت این شخصیت بلعیدن کرد.