وزارت ارشاد به طور ویژه از جشنواره ملی تئاتر مرصاد – تئاتر آنلاین حمایت می کند


کرمانشاه- مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه تئاتر ملی مرصاد در سطح فراملی قابل برگزاری است، گفت: وزارت ارشاد به طور ویژه از جشنواره ملی تئاتر مرصاد حمایت می کند.

به گزارش تئاتر آنلاین، بعدازظهر چهارشنبه کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی صفدری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در دبیرخانه تئاتر ملی مرصاد حضور یافتند. جشنواره. آبادغرب موضوع این جشنواره را بررسی می کنند.

کاظم نظری در این نشست اظهار داشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه خطیری برای حمایت از جشنواره ملی تئاتر مرصاد دارد و از این جشنواره حمایت می کند و از سایر توانمندی ها برای حمایت از جشنواره استفاده می شود.

وی افزود: بسیار خوشحال و هیجان زده هستم که امروز در شهر اسلام آباد غرب حضور دارم تا شاهد تلاش و کوشش هنرمندان این عرصه باشم.

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: آرامش امروز ما در پایتخت مرهون ایستادگی و مردانگی مردم این مرز و بوم است که اجازه ورود گروهک منافقین به شهرهای دیگر ایران را نمی دهند. “

نظری بیان کرد: تلاش ما حمایت جدی از این جشنواره است و تفاهم نامه ای با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه امضا خواهیم کرد و از این جشنواره به صورت ویژه و ظرفیت سازمانی حمایت می شود که هیچ گونه اراده دیگری نخواهد داشت. آثار و آثار.

وی گفت: قطعا می توان از ظرفیت سازمان انرژی هسته ای، وزارت امور خارجه و سایر نهادها برای حمایت از این جشنواره استفاده کرد و این جشنواره در سطح فراملی قابل ارتقا است.

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کشور همچنان با جریانات شوم منافقین مواجه است و شاهد اقدامات تروریستی هستیم و امروز نیز این اقدامات به اشکال مختلف ادامه دارد، بنابراین باید برای معرفی آنها تلاش شود. چهره های واقعی.”

نظری تصریح می کند: رویکرد جشنواره باید متناسب با مسائل روز تغییر کند و به موضوعات قتل عام از جمله نقش منافقین در ترور دانشمندان کشور، نقش منافقین در مذاکرات، اقدامات جدید و مسائل روز توجه شود. در جشنواره ملی تئاتر مرصاد.

وی ادامه داد: جشنواره ملی تئاتر مرصاد نیز می تواند در حوزه فراملی مورد توجه قرار گیرد و از ظرفیت این جشنواره برای معرفی چهره جریان تروریستی استفاده کرد.

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: علاوه بر حمایت های مادی از جشنواره ها در حوزه آموزش و اهدای کتاب ویژه، اقدامات لازم را انجام خواهیم داد و علاوه بر گروه های برتر جشنواره به گروه های برتر جشنواره اهدا می شود. حمایت ویژه در اجراهای عمومی این گروه در تهران نیز موجود خواهد بود.

وی افزود: همه شهرهای ایران همگی در معرض خطر جریان های منافقانه قرار دارند، بنابراین این جشنواره بهترین بستر برای مقابله با جریان های منافقانه است و باید به مسائل روز در این جشنواره توجه کنیم.

نظری تصریح کرد: جشنواره ملی تئاتر مرصاد یک جشنواره ملی است و باید بتواند از ظرفیت سایر ادارات نیز استفاده کند و ظرفیت سایر ادارات و نهادها باید در تابلوی سیاست گذاری جشنواره کار کنند که باعث می شود شهرستان و استان.مسئولان با خودشان روبرو می شوند». جشنواره مسئولیت پذیر باشد و جشنواره فراموش نشود و شاهد رشد کیفی جشنواره باشیم.

گفتنی است جشنواره سراسری تئاتر مرصاد تاکنون ۱۲ دوره را پشت سر گذاشته و همه ساله به مناسبت سالروز بهره برداری غرور آفرین مرصاد در شهر اسلامی. آبادغرب برگزار خواهد شد.