“وقتی ما نیستیم” در مرکز تئاتر کانون – تئاتر آنلاین روی صحنه می رود


نمایش «وقتی نیستیم» به کارگردانی داود زارع در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه می رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل کانون، نمایش «وقتی نیستیم» به نویسندگی نرگس اصغری و کارگردانی داود زارع در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی روی صحنه می رود. کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ۲۳ مرداد.

این بازی که ویژه کودکان و نوجوانان است به حوادث، حوادث، امیدها و رویاهای دانش آموزان می پردازد.

داستان این رویداد از روزی آغاز شد که تعدادی از دانش آموزان در آخرین روز هفته قبل از شیوع ویروس کرونا با خوشحالی از مدرسه بازگشتند تا در اردویی که هفته آینده توسط مدرسه برنامه ریزی شده بود شرکت کنند. اما اتفاق جدیدی افتاد…

داوود زارع کارگردان این نمایش درباره اهمیت این نمایش به مخاطبانش یادآور می شود: مدرسه بزرگترین اجتماع بچه هاست. در مدرسه نیز مانند هرجای دیگر غم، غم، شادی، امید، ناامیدی وجود دارد و بزرگترها باید محیط مدرسه را امن، شاداب و دوست داشته باشند تا کودکان و نوجوانان در محیطی سالم و امن رشد کنند. برای آینده

وی افزود: در نمایش «وقتی نیستیم» موانع و مشکلات زندگی افرادی مانند ناظم، خانواده های مسئولان مدارس، دانش آموزان و معلمان انشایی که برای رفع مشکلاتشان تلاش می کنند، آشکار می شود. لطفا کمک کنید. در این رویداد با انتقاد خواستار شرایط بهتر برای کودکان در مدارس هستیم.

هنرمندانی که در این نمایش به ایفای نقش پرداختند، رومینا و سارینا ابراهیم زاده، ثنا استیری، رومینا باکی فر، ریحانه زارع، تینا شریف زاده، شایان شیخموگی، باران صفدری، مائده غلامی، آنیتا قاسم، پرنیان ماندنی، مرسا مشکاتی و نیما هستند.

همچنین حسن دولت آبادی به عنوان مشاور، داود زارع به عنوان طراح صحنه و انتخاب موسیقی، محمدرضا شاملوفرد به عنوان طراح نور، شیما نظامی به عنوان طراح لباس، شیدا نوری و زهرا بخشنده به عنوان طراح پوستر و بروشور با این رویداد همکاری می کنند.

دستیار کارگردان این نمایش زهرا بخشنده، منشی صحنه فاطمه سادات حسینی، تیزر و افکت ها توسط مرکز تئاتر توانش، تصویربرداری اختر تاجیک، طراحی صحنه مهران رحمتی و تهیه کنندگی فیلم بر عهده دارند. بهزاد زهرایی.

نمایش «وقتی نیستیم» همه روزه به جز شنبه ساعت ۱۸:۰۰ در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی بالای بستان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه می رود.