ون بری اینرودز بهمن موتورز در چرخه شبکه توزیع قرار دارد


شرکت بهمن موتور در اطلاعیه ای آمادگی خود را برای فروش ون بری اینرود به شرکت های فعال در شبکه توزیع اعلام کرد.
به گزارش وب سایت بهمن موتور، بر اساس اطلاعیه بهمن موتور، شرکت هایی که در شبکه توزیع کالاهایی مانند مواد غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی فعال هستند، می توانند از وضعیت عرضه خودروی اینرودس به این شرکت ها مطلع شوند. به واحد فروش سازمان بهمن گروه مراجعه می کند.
گروه بهمن به دلیل نیاز به شبکه توزیع خودرو و استفاده گسترده در مقیاس شهری، اولین بار در سال گذشته ون بری اینروادز را اعلام کرد و مرحله اول فروش این خودرو در ۲۴ خرداد ماه سال جاری برگزار شد. با شروع طرح فروش، با تقاضای بالایی از سوی خریداران مواجه شد.
استقبال ویژه خریداران خودرو وان اینرودز در مراحل اولیه طرح فروش، حاکی از آن است که بازار حمل و نقل کشور به این نوع خودروها نیاز دارد و بازار به محصولات بهمن اعتقاد دارد.
گروه بهمن در حال حاضر دارای دو سال یا ۵۰۰۰۰ کیلومتر گارانتی (هر کدام زودتر باشد) و خدمات رایگان یک ساله یا ۲۰۰۰۰ کیلومتری وانت بری اینرودز را ارائه می دهد.
لازم به ذکر است با وجود گستردگی تولید خودرو در ایران، اینرودز اولین وانتی است که به استانداردهای ۸۵ رسیده است و بدنه این خودرو به دلیل مجهز بودن به تیرهای تقویتی در نقاط مختلف و شاسی و شاسی یکپارچه از قدرت خوبی برخوردار است. . بدنه در برابر واژگونی مقاومت خوبی دارد.