ویدئو/ ترسیدن بازیگر از بهنوش بختیاری و بیهوش شدن!


مصاحبه بهنوش بختیاری بازیگر با شبکه در هنگام وقوع یک اتفاق ناخوشایند.

به گزارش صبح امروز یوسف تیموری بازیگر طناز کار طنز در اواسط مصاحبه ناگهان از پشت مبل ظاهر شد و بهنوش بختیاری را تا مرز سکته کرد.

همان شب بهنوش بختیاری تصمیم به خودکشی گرفت

بهنوش بختیاری بازیگر تلویزیون و سینما در گفت و گو با یکی از شبکه های تلویزیونی اینترنتی گفت که قصد دارد ۳۰ قرص زاناکس بخورد اما صدایی در سرش می گوید که فردا روز دیگری است.

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با یکی از شبکه های اینترنتی تلویزیونی با اشاره به اینکه در سال گذشته به گفته خودش شاهد هجمه های زیادی چه از سوی همکاران و چه از سوی مردم علیه وی بوده است، گفت:

«تاریخ نشان داده است که هر که بمیرد محبوب و شیرین می شود و همه اعمال صالح او را به یاد می آورند.

من امیدوار بودم در این مدت شاید بیش از ۱۰ بار بمیرم. من یک فرد قوی در مورد قلدری هستم، و گاهی اوقات به خودم می گویم که اگر یکی از اتفاقاتی که برای من افتاد برای یکی از افراد در Sosol اتفاق بیفتد، این اتفاق نمی افتد.

من دیده ام که ۸۰ میلیون نفر به من حمله کردند. فکر می‌کردم اگر یک نفر شما یا هر کسی را در یک گروه چهار نفره ببیند تحمل نخواهید کرد، اما من بارها شاهد حملات همکاران و مردم بوده‌ام.

حملات نابخردانه و بزدلانه هستند. چند وقت پیش شب خیلی بدی داشتم و با وجود این همه قدرت و همه کتاب هایی که جمع کردم و کلیپ های انگیزشی همراه با تاکیدات، یک بار یک جعبه زاناکس برداشتم و ۳۰ قرص را در کف دستم خالی کردم و به خودم گفتم تمومش کنم. .

من خیلی مریضم نمی‌دانم چه صدایی به من می‌گوید، خیابان‌ها، حال و هوای تو عوض می‌شود و قطعا فردا روز بهتری خواهد بود.»