ویدئو/ نجات جادوی ترمز ترمز شکسته در محور شمال


ویدئویی از این کامیون منتشر شده است که ترمزگیری و شیب تند آن را نشان می دهد.

بنا به گزارش صبحگاهی، پس از دستور تصویربردار برای رفتن به سمت خاکی شانه و رفتن به کنار جاده و سربالایی، راننده کامیون با این توصیف مواجه شد و موفق شد خودرو را متوقف کند.

کامیون های قدیمی برای نصب نگهبان مورد نیاز است

یکی از اعضای هیات عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در صورت حل شدن موضوع شماره گذاری تریلرهای قاتلان، کامیون های قدیمی نیز ملزم به نصب حفاظ در جلو، انتها و کنار خواهند بود.

مهران قربانی بیان کرد: کمیسیون ایمنی راه ها موافقت کرده است که برای کاهش تلفات تصادفات جاده ای، تمامی کامیون ها و تراکتورها در جلو، انتها و کناره ها محافظ داشته باشند تا در هنگام وقوع حادثه سوار این خودروها نشوند.

این امر به ویژه برای خودروهای جدید که به حساب می آیند صادق است. اما مشکل اینجاست که تریلرها قدیمی و شماره گذاری شده اند.

نماینده تام الاختیار رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای ایمنی راه ها می افزاید: این مشکل به ویژه در مورد تریلر در معادن و کارخانجات حومه شهر وجود دارد.

علیرغم تصمیم کمیسیون ایمنی راه ها مبنی بر الزام به نصب این خودرو، به دلیل مشکلات شماره گذاری تریلر این خودروها و نیاز به هماهنگی بیشتر پلیس، وزارت صنعت و سازمان ملی استاندارد، این موضوع مورد توجه قرار گرفته است. اجرا شد. تاخیر انداختن.