پشت این همه معیشت غیراخلاقی اخیر چیست؟


رئیس پلیس سایبری کشور از دستگیری یکی از شعبه های اصلی یک شبکه سازمان یافته که در استان های مختلف کشور برنامه های زنده غیراخلاقی و غیرمتعارف پخش می کند، خبر داد.

به گزارش صبح امروز به نقل از همشهری آنلاین، سردار وحید مجید رئیس پلیس فتا فراجا در تشریح این خبر گفت:

بر اساس مشاهدات صورت گرفته در فضای مجازی اعضا و شاخه های اصلی این باند که به طور مرتب در چندین استان کشور، برنامه های زنده غیراخلاقی و غیر متعارف را با نمونه هایی از چشم بند و محموله و پولشویی با استفاده از کارت های اجاره ای در اینستاگرام پخش می کنند. و شبکه اجتماعی مسنجر واتس اپ و تلگرام شناسایی شدند.

ماموران انتظامی ادامه دادند: اعضای این باند پس از انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و فنی با رعایت کلیه اصول مراقبتی و اخذ دستور قضایی در شهرهای بوشهر، تهران بزرگ، آذربایجان غربی، زنجان و شیراز دستگیر شدند. “

رئیس پلیس فتا فرجا با بیان اینکه متهمان پس از دستگیری و ضبط تجهیزات الکترونیکی و مواجهه با ادله ارتکاب جرم به جرم خود اعتراف کردند و از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی خبر داد. مورد کرامت

پشت صحنه همه آخرین معیشت های غیراخلاقی است.

اولویت ماموریت پلیس فتا

سردار مجید ادامه داد: طرح عملیاتی پلیس فتا برای مقابله با گردانندگان سایت ها و صفحات غیراخلاقی و نامتعارف در کشور در کارگروه های ویژه همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه حذف و تطهیر این گونه مطالب غیراخلاقی و شرایط مجرمانه در منطقه مورد درخواست بسیاری از هموطنان بوده است، تصریح کرد:

رسیدگی به این گونه جرایم در اولویت پلیس قرار دارد و تا به امروز چندین سایت از این وب سایت ها در این زمینه معرفی شده و با عاملان این گونه جرایم برخورد می شود.

مسئولان اعلام کردند: تعدادی از کاربران فضای مجازی و فعالان حرفه ای نیز که بدون رعایت ضوابط و مقررات و بدون توجه به هنجارها اقدام به تولید و انتشار مطالب غیراخلاقی کرده اند نیز فراخوان، قانع و متعهد شده اند.

رئیس پلیس سایبری کشور از کلیه کاربران فضای مجازی خواست ضمن رعایت قوانین و مقررات جاری و موازین کشوری، در صورت مشاهده موارد مشکوک و مجرمانه در حوزه مذکور مراتب را از طریق پایگاه اینترنتی پلیس فتا به نشانی www. پلیس سایبری ir یا با شماره ۰۹۶۳۸۰ تماس بگیرید تا برای پیگیری سریع به پلیس گزارش دهید.