چقدر در روابط انسانی «خماری» می‌کشید؟/ هویت بی طرفانه برای تهران – تئاتر تحت وب


حاضر «خماری» به کارگردانی امین بهروزی کدام ممکن است اثری کسب اطلاعات در مورد روابط انسانی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تالار قشقایی روی صحنه می‌رود، فضای شهری تهران را شناخته شده به عنوان خوب هویت بی طرفانه به تصویر می کشد.

به گزارش تئاتر تحت وب، حاضر «خماری» به نویسندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگردانی امین بهروزی به همان اندازه ۲۳ اردیبهشت ماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است. {در این} حاضر کدام ممکن است در فضایی شهری به روابط انسانی می پردازد سهیلا ‌گلستانی، محسن ‌حسن‌زاده، پردیس ‌شیروانی، محمدرضا نجفی، ایمان ‌دبیری به ایفای موقعیت می پردازند.

امین بهروزی در گفتگویی کدام ممکن است پیش اجتناب کرده اند این همراه خود تئاتر تحت وب داشت کسب اطلاعات در مورد عملکرد های این تأثیر نمایشی آگاه بود: اینکه اصلا خماری چیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه می‌شود کدام ممکن است انسان‌ها وقتی خمار می‌شوند اجتناب کرده اند حالت خالص خارج می‌شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای ناپایدار اجتناب کرده اند این مثال حاضر هستند بازو به هر کاری بزنند مفهوم بی نظیر تعیین کنید‌گیری این حاضر شد. سرانجام این مفهوم را افزایش دادم را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسیدم به موقعیتی فراتر اجتناب کرده اند کانسپت خماری در وابستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه انسان‌ها در روابط انسانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خصوصی شان چقدر همراه خود پدیده خماری گذراندن می‌شوند اجتناب کرده اند این رو حاضر «خماری» کسب اطلاعات در مورد ایده خماری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌تواند ربطی هم به چرخ دنده مخدر نداشته باشد. {در این} حاضر برخلاف تولید دیگری حاضر‌هایم کدام ممکن است در فضاهای بسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید آپارتمانی اتفاق می‌افتاد، امتحان شده کردم فضای شهری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیابانی تهران را به تصویر بکشم به شکلی کدام ممکن است در «خماری» شهر تهران خوب هویت بی طرفانه می‌یابد.

در چکیده داستان حاضر «خماری» آمده است: «تعدادی از عصر پیش خواب دیدم بیدار شدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ صدایی نیست. پنجره رو باز می‌کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدایی نیست. تلویزیون رو روشن می‌کنم صدا نداره. گوشی رو روشن می‌کنم می‌خوام ویس‌های پرند رو گوش بدم ولی صدا نداره. هراسون می‌رم باشی خیابون ولی در همه مکان ها ساکته هیچی نمی‌شنوم.»

این حاضر به همان اندازه ۲۳ اردیبهشت هرشب ساعت ۲۰:۱۵ در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر میزبان بینندگان تئاتر است.

تیزر حاضر را همین جا ببینید.