ژاوی جدی تر اجتناب کرده اند کومان؛ آمار ضعیف مهندس بارسلونابه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اواخر ماه اکتبر سال قبلی، بارسلونا انتخاب گرفت رونالد کومان سرمربی سابق شخصی را {به دلیل} کسب نتایج ضعیف ریختن تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژاوی ارناندس را جانشین او تدریجی.

ژاوی در تحریک کردن کارش خیلی خوشایند به نظر می رسد شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند آسانسور گروه در زمستان، کار کردن تیمش بیشتر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتایج مطلوبی نیز کسب کرد. پیروزی ۴-۰ مقابل رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، هواداران بارسا را شادی ها‌زده کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن‎ها در نظر گرفته شده می‌کردند کدام ممکن است گروه شان به روزهای بالا خودش برگشته است.

روزهای خوش بارسا با این حال بیش از حد دوام نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این گروه در یک واحد ماه قبلی سه شکست پایین سرهم را در ورزشگاه نیوکمپ مقابل اینتراخت فرانکفورت، کادیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید رایو وایکانو تخصص کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمال قهرمانی در رقبا‌های لیگ اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید رقبا برای کسب جام لالیگا را اجتناب کرده اند انگشت داد.

حالا آمار آرم می‌دهد بارسای ژاوی ادامه دارد شرایط خوبی ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی کار کردن سرمربی اسپانیایی جدی تر اجتناب کرده اند رونالد کومان {در این} گروه {بوده است}. همراه خود ملاحظه به آماری کدام ممکن است توسط موقعیت یابی‌های اصلی اسپانیایی آشکار شده است، رونالد کومان در ۳۲ ورزشی اولش در بارسلونا ۲۱ برد، ۵ جذب می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶ شکست داشت در حالی کدام ممکن است ژاوی اجتناب کرده اند ۳۲ ورزشی اولش ۱۷ برد، ۸ جذب می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۷ شکست داشته است.

ژاوی در حالی به این آمار انگشت یافته کدام ممکن است در زمستان ستاره‌هایی چون دنی آلوس، فران تورس، آداما ترائوره را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوبامیانگ، را به خدمت گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیبش تیمش نیز نسبت به مخلوط کردن گروه کومان آسانسور شد.

تا حد زیادی بیاموزید: