کارگردان «فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنده ۱۰» عوض شد/ جاستین لین سر خورد – تئاتر تحت وب


جاستین لین ادعا کرد کارگردان فیلم دهم «فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنده»‌ نخواهد بود.

به گزارش تئاتر تحت وب به نقل اجتناب کرده اند ورایتی، جاستین لین کارگردان «فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنده» ادعا کرد کارگردانی فیلم بعدی اجتناب کرده اند این مجموعه را انجام نمی‌دهد. فیلمبرداری فیلم دهم همراه خود عنوان «فوری ۱۰» اجتناب کرده اند هفته پیش آغاز شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاستین لین کدام ممکن است فیلمنامه آن را همراه خود همکاری دن مازو نوشته، شناخته شده به عنوان تهیه‌کننده در چالش که هنوز است.

لین این خبر را در رسانه‌های اجتماعی آشکار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوشت انتخاب سختی گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید در این مد اجتناب کرده اند حمایت کمپانی یونیورسال هم برخوردار {بوده است}.

این فیلمساز نوشته است: از طریق ۱۰ سال را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵ فیلمی کدام ممکن است در این دوران ساخته شد ما بهتر از بازیگران، بهتر از بدلکاری‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از تعقیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید گریزهای همراه خود ماشین را به تصویر کشیدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تذکر خصوصی، ممکن است شناخته شده به عنوان فرزند یک خانوار مهاجر آسیایی به مونتاژ یکی اجتناب کرده اند متنوع‌ترین فرنچایزهای گذشته تاریخی سینما خوشحال از می‌کنم.

ساخت «فوری ۱۰» اجتناب کرده اند ۲۰ آوریل آغاز شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید وین دیزل، جوردانا بروستر، میشل رودریگز، تایریس گیبسون را انتخاب کنید و انتخاب کنید شارلیز ترون همچنان در فیلم حضور دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} نیمه بازیگران جدید برای ادغام کردن جیسون موموآ، دانیلا ملکیور را انتخاب کنید و انتخاب کنید بری لارسون می‌شوند.

پس اجتناب کرده اند نوک یافتن اولین هفته فیملبرداری این فیلم، وین دیزل اجتناب کرده اند این فیلم شناخته شده به عنوان «تحریک کردن یک نوک حماسی» یاد کرد.

لین چندی پیش مشاوره بود کدام ممکن است او را انتخاب کنید و انتخاب کنید وین دیزل تقریبا یک دهه پیش آغاز به ترسیم نقشه راه این مجموعه کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه نیمه یازدهم مسیر را تصمیم گیری کردند.

وی مشاوره بود: ممکن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید وین را انتخاب کنید و انتخاب کنید پل (واکر) آن موقع در حد تئوری بودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به درستی} همه عامل را درک نمی‌کردیم.

دارایی ها خانه فیلم مشاوره‌اند کار واحد بی نظیر ساخت فیلم متوقف شده در حالی کدام ممکن است یونیورسال در جاری یافتن کارگردان جدید است، فیلمبرداری توسط واحد دوم یکپارچه دارد.

تصور به «فوری ۱۰» ۱۹ می ۲۰۲۳ راهی سینماها شود.

لین ۵ فیلم «فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خمشگین» را کارگردانی کرد کدام ممکن است همراه خود فیلم «فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنده: توکیو دریفت» در سال ۲۰۰۶ شناخته شده به عنوان فیلم سوم آغاز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود «فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنده ۴» ‌در سال ۲۰۰۹، «فوری ۵» در سال ۲۰۱۱ را انتخاب کنید و انتخاب کنید «فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنده ۶» در سال ۲۰۱۳ یکپارچه کشف شد. وی برای «فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنده ۹» در سال ۲۰۲۰ یک بار دیگر به مجموعه بازگشت کدام ممکن است توسط خودم بیش اجتناب کرده اند ۷۰۰ میلیون دلار در گیشه کالا داشت. مجموعه فیلم‌هایی کدام ممکن است توسط لین ساخته شدند بیش اجتناب کرده اند ۱.۹ میلیارد دلار دسترس در بازار جهانی کالا کرد.

فیلم اول اجتناب کرده اند این مجموعه را راب کوهن کارگردانی کرد. فیلم دوم توسط جان سینگلتون ساخته شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلم هفتم را جیمز وان مونتاژ. فیلم هشتم را نیز اف گری گری کارگردانی کرده بود.