کوین اسپیسی ۳۰ میلیون دلار به دلیل آسیب “خانه پوشالی” – تئاتر آنلاین جریمه شد


بر اساس حکم دادگاه، کوین اسپیسی باید ۳۱ میلیون دلار بابت خسارتی که به سریال «خانه پوشالی» وارد کرده، بپردازد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، قاضی دادگاهی در آمریکا حکمی صادر کرد که بر اساس آن کوین اسپیسی، بازیگر اصلی سریال «خانه نقاب ها» به دلیل آزار جنسی باید ۳۱ میلیون جریمه بپردازد. . . دلار برای پرداخت

اسپیسی که در این سریال نقش تحسین شده فرانک را بازی کرد آندروود این نمایش، در فصل ششم سریال پس از آن با اتهام او به تجاوز جنسی به جوانان از جمله دستیار تولید «خانه پوشالی» متهم و از این سریال حذف شد.

اکنون، یک قاضی دادگاه عالی لس آنجلس تصمیمی را که قبلاً توسط یک قاضی دیگر در ماه اکتبر صادر شده بود، لغو کرده است. ۱۰۰۰ مشخص شد که اسپیسی باید ۲۹.۵ میلیون دلار غرامت بپردازد سلسله و ۱.۵ میلیون دلار برای سایر هزینه ها بپردازد.

شرکت تولید فیلم MRC شکایت اسپیسی بر اساس این استدلال است که رفتار او باعث از دست دادن میلیون ها دلار سود شرکت و با حذف او در این فصل ۶ شده است. سلسله از ۱۳ فصل به ۸ فصل تقلیل یافت، این شکایت را مطرح کرد و در نهایت دادگاه به نفع تهیه کننده رای داد و رفتار اسپیسی را نادیده گرفتن توافق مهم قراردادش به عنوان یک بازیگر خواند.

در اوایل سال جاری، وکلای اسپیسی سعی کردند تصمیم اولیه را به چالش بکشند و استدلال کردند که رفتار او ناقض خط مشی قرارداد تهیه کننده نیست و توهین آمیز است.

اولین شکایت علیه اسپیسی در سال ۲۰۱۷ به صورت کتبی توسط آنتونی تنظیم شد سفر این بازیگر منتشر شد و ادعای او این بود که زمانی که تنها ۱۴ سال داشت، این بازیگر در سال ۱۹۸۶ به او آسیب جنسی رساند. ضرب و شتم است. ساخت سریال «خانه مبدل» دو روز پس از انتشار این مطلب متوقف شد و پس از آن شبکه سی ان ان با انتشار مطلبی اسپیسی را به ایجاد فضای مسموم در محیط فیلمبرداری و اظهار نظرهای معنادار و تاثیرگذاری بر کارمندان مرد بدون آنها متهم کرد. . اجازه.. از فضا منحرف شده است.

این گزارش منجر به تحقیقات گسترده ای در مورد تولید سریال شد و تحقیقات داخلی نتایج جدیدی را به همراه داشت که در گزارش CNN به آن پرداخته نشده است.

هر ماه شاید قاضی بریتانیا همچنین اسپیسی را به چندین مورد تجاوز جنسی از سال ۲۰۰۵ تا کنون متهم کرد ۱۰۱۳ اتفاق افتاده است

با تمام این اوصاف، اسپیسی همچنان قرار است در فیلم اصلی ظاهر شوداتر «پنج هشت» و تهیه کنندگان این فیلم اعلام کردند افرادی هستند که دوست دارند اسپیسی بازی نکند اما تعداد طرفداران او در دنیا بیشتر شده و منتظر بازگشت هنرمندی هستند که دهه ها از بازی او لذت برده است. سینما