کیف پول ارزهای دیجیتال Novy Meta بسته می شود


Act off Novi، یک کیف پول دیجیتالی که عمر کوتاهی دارد. در اعلامیه‌ای که بلومبرگ مشاهده کرد، این شرکت اعلام کرد که این پلتفرم را در اول سپتامبر تنظیم می‌کند و ۲۰ ژوئیه آخرین روز برای اضافه کردن وجوه است. متا از کاربران خواست که موجودی را «در اسرع وقت» برداشت کنند و اظهار داشت که «تلاش» خواهد کرد تا پس از آخرین روز کاری Novi، وجوه باقیمانده را به حساب‌های بانکی و کارت‌های نقدی مشتریان منتقل کند.

در حال حاضر، این تعطیلی عملاً پایان جاه طلبی های متا در زمینه ارزهای دیجیتال است. این شرکت در اکتبر گذشته یک “پایلوت کوچک” را در نووی آغاز کرد. این کیف پول بدون پشتیبانی از Diem – ارز دیجیتال داخلی متا، که قبلاً لیبرا نام داشت، راه اندازی شد. یک ماه پیش، دیوید مارکوس، رئیس شرکت رمزنگاری، متا را ترک کرد. در اوایل سال ۲۰۲۲، انجمن Diem اعلام کرد که دارایی های خود را می فروشد و عملیات خود را “تعطیل می کند”.
تبلیغات

اما مرگ Novi و Diem به این معنی نیست که متا کیف پول دیجیتال دیگری نخواهد ساخت. یکی از سخنگویان این شرکت به بلومبرگ گفت: «ما اکنون از سال‌هایی که صرف ساختن قابلیت‌های متا به طور کلی در اطراف بلاک چین و معرفی محصولات جدید مانند مجموعه‌های دیجیتالی می‌کنیم، سرمایه‌گذاری می‌کنیم.» می‌توانید انتظار داشته باشید که تعداد بیشتری از ما را در فضای وب ۳ ببینید زیرا ما هستیم. نسبت به ارزشی که می تواند توسط این فناوری برای مردم و کسب و کارها در متاورس به ارمغان بیاورد بسیار خوش بین هستم.

در واقع، این شرکت ماه گذشته اعلام کرد که نام فیس‌بوک پی را به متاپی تغییر می‌دهد. در آن زمان، مارک زاکربرگ این تغییرات را “اولین گام” برای ایجاد یک کیف پول دیجیتال برای Metaverse نامید. مدیر عامل شرکت گفت که آینده ای را متصور است که در آن Meta Pay به عنوان مکانی برای ذخیره همه کالاهای دیجیتالی که خریداری یا ایجاد می کنید در دنیای مجازی عمل می کند.