گلایه زارع پور از عدم اتصال بانک به پنجره ملی خدمات هوشمند دولت


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عدم اتصال شبکه بانکی دولتی به جز بانک مرکزی به پنجره ملی خدمات هوشمند دولت گلایه کرد و تأیید کرد که بر اساس قانون بودجه سال جاری، همه بانک‌های دولتی موظف به ارائه الکترونیک هستند. خدمات بانکی از طریق پنجره ملی خدمات دولتی هوشمند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار مطلبی در کانال خود در یکی از پیام رسان های داخلی نوشت: بانک مرکزی برای برخی به پنجره ملی خدمات هوشمند دولت متصل شده است. زمان و ارائه خدمات یکپارچه و غیربانکی به عموم مردم از این طریق می باشد.

وی افزود: این سرویس مجموعه سوالاتی است که شامل استعلام و نمایش حساب شخص در بانک دولتی، استعلام و نمایش چک برگشتی اصلاح نشده، استعلام و نمایش حساب های مسدود شده به دلیل چک برگشتی و همچنین استعلام است. و نشان دادن تسهیلاتی که هر فرد از شبکه بانکی دریافت کرده است.

وزیر ارتباطات تاکید کرد: بر اساس بندها و تبصره های هفت قانون بودجه سال جاری، تمامی بانک های دولتی باید خدمات بانکداری الکترونیک خود را به پنجره ملی خدمات هوشمند دولت متصل کنند که متاسفانه هیچ یک از این بانک ها به تعهدات قانونی خود عمل نکرده اند. . خیلی دور

وی بیان کرد: امیدوارم هرچه زودتر مدیرعامل بانک مشمول زمینه اجرای این تکلیف قانونی را فراهم کند تا از طریق پنجره ملی دولت هوشمند خدمات به عموم مردم و سایر خدمات دولتی ارائه شود. سرویس

منبع: ایسنا

لینک کوتاهاین لینک کپی شده!