یوبی سافت در سپتامبر سال جاری نسخه جدیدی از Assassin’s Creed را معرفی خواهد کرد


یوبی سافت آینده فرنچایز طولانی مدت Assassin’s Creed را در پایان سال جاری اعلام خواهد کرد. ناشر امروز اعلام کرد که در ماه سپتامبر یک رویداد ویژه برای بحث در مورد آینده این مجموعه برگزار خواهد کرد. اگرچه در طول پخش زنده جشن پانزدهمین سالگرد AC چیز زیادی از شرکت دریافت نکردیم، ایده خوبی داشتیم که منتظر آن باشیم. ما از گزارش جیسون شرایر از بلومبرگ می دانیم که یوبی سافت روی دو پروژه جدید Assassin’s Creed کار می کند.

اولین مورد یک تجربه خدمات زنده با کد Infinity است که شامل دوره ها و تنظیمات متعددی است که به علاقه مندان اجازه می دهد با هم بازی کنند. پس از تایید کار بر روی این بازی در جولای ۲۰۲۱، ایو گیلموث، مدیرعامل Ubisoft اکتبر گذشته گفت که Infinity یک بازی رایگان نخواهد بود. این شرکت همچنین در حال کار بر روی عنوان مستقل جدیدی است که Rift نام دارد. طبق گفته شرایر، Rift زندگی خود را به عنوان یک بازی اضافی به Assassin’s Creed Valhalla آغاز کرد، اما بعداً توسط یوبی سافت به یک بازی مستقل تبدیل شد تا برنامه کوتاه مدت انتشار خود را تقویت کند. بر اساس گزارش ها، بازی جدید این سری را به ریشه های مخفی خود باز می گرداند و باسیم بن اسحاق از والهالا را بازی می کند.

از بین این دو پروژه، با توجه به محدودتر بودن دامنه Rift و این واقعیت که شرایر گفته است که این شرکت قرار است قبل از Infinity منتشر شود، احتمالاً شاهد به اشتراک گذاری اطلاعات Ubisoft در مورد Rift خواهیم بود. البته یوبی‌سافت نیز می‌تواند ما را غافلگیر کند و باید تا سپتامبر منتظر بمانیم تا بفهمیم چه چیزی در این شرکت برای علاقه‌مندان وجود دارد.