۳ تصادف رانندگی در محور استان سمنان / یک نفر جان باخت


مظفر محمد خانی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه ساعت ۹ صبح امروز چهارشنبه یک فقره تصادف دلخراش به پایگاه امداد و نجات هلال احمر اهواز گزارش شد، اظهار داشت: این حادثه بر اثر تصادف بین بانگگا و ترالی در کیلومتری رخ داد. ۸۲. محور دامغان – سمنان .. اتفاق افتاده است.
وی ضمن بیان اینکه متاسفانه در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد و یازدهمین حادثه رانندگی در مردادماه امسال در استان سمنان بود، افزود: این حادثه پنج مصدوم نیز برجای گذاشت که توسط هلال احمر و اورژانس انتقال داده شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان انحراف از جاده و واژگونی کامیون در کیلومتر ۸۲ محور دامغان – سمنان را یکی دیگر از تصادفات در همین محور و در همان کیلومتری نیم ساعت پس از تصادف دانست. ، گفت: قبلا
محمد خانی در ادامه تصریح کرد: واژگونی موتورسیکلت در دهستان سرخه آرادان روستای رامه مدن محسنی از دیگر حوادثی بود که باعث مصدومیت راکب شد که توسط نیروهای حاضر برای مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به در پیش بودن تعطیلات از رانندگان درخواست می شود در زمان خستگی و خواب آلودگی از رانندگی و رانندگی پرهیز کنند و از خودرو پیاده شده و به سفر خود ادامه دهند تا سفری خوب و ایمن برای خود و همراهانشان تضمین شود. حمل