۵ راه برای معامله با نفخ


برای مشاوره دکتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوردن داروها ممکن است به کاهش نفخ کمک تنبل، با این حال همه وقت راه های آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عین جاری موثری برای رفع این ضرر موجود است.

به گزارش النا، نفخ معده را می توان با بیرون مراجعه به همراه خود دکتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوردن برخی چرخ دنده غذایی {در خانه} معامله با کرد.

نفخ معده بافت ناخوشایندی است کدام ممکن است ممکن است استاندارد مسکن را تحمل تاثیر قرار دهد. خطر گازهای منزجر کننده در اطراف های اجتماعی ممکن است ارزش خود شخص را کاهش داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نتیجه انزوا شود. متعاقباً {افرادی که} اجتناب کرده اند نفخ ابدی مبارزه کردن می برند جستجو در راهی برای معامله با آن هستند.

برای مشاوره دکتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوردن داروها ممکن است به کاهش نفخ کمک تنبل، با این حال همه وقت راه های آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عین جاری موثری برای رفع این ضرر موجود است. در همین جا تعدادی از وعده های غذایی موجود است کدام ممکن است ممکن است این ضرر را رفع تنبل:

۱- آووکادو:

این میوه سرشار اجتناب کرده اند پتاسیم است. این ماده تشکیل دهنده سدیم را در هیکل ترتیب می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید موقعیت مستقیمی در میزان آب هیکل دارد. پتاسیم همراه خود ترتیب انجام دقیق هیکل به جلوگیری اجتناب کرده اند نفخ {کمک می کند}.

۲- موز:

موز می تواند نفخ را درمان کند.

این میوه یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند دارایی ها غنی پتاسیم است. منصفانه تحقیق روی دختران آرم داد کدام ممکن است مصرف کردن موز در گذشته اجتناب کرده اند وعده های غذایی به کاهش نفخ {کمک می کند}. مشاوران می گویند دلیل این است که هدف است کدام ممکن است موز موادی را به میکرو ارگانیسم های خاصی در تجهیزات گوارش منتقل می تنبل کدام ممکن است بنزین ساخت شده در معده را کاهش می دهد.

۳- کرفس:

این گیاه {به دلیل} مرحله بالای آب به افزایش حرکت وعده های غذایی {در سراسر} تجهیزات گوارش {کمک می کند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید میزان گازهای ساخت شده در معده را کاهش می دهد. کرفس علاوه بر این {به دلیل} وجود آنتی اکسیدان هایی به تماس گرفتن فلاونوئیدها، تحریک را در هیکل به طور قابل توجهی در تجهیزات گوارش کاهش می دهد.

۴- زردچوبه:

زردچوبه می تواند نفخ را درمان کند.

این ادویه ها شامل ماده ای به تماس گرفتن کورکومین هستند. تحقیق آرم داده اند کدام ممکن است به تسکین سندرم روده تحریک پذیر {کمک می کند}. کورکومین علاوه بر این ناراحتی های گوارشی را معامله با می تنبل، هضم وعده های غذایی را ترتیب می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفخ را کاهش می دهد.

۵- نعنا:

تحقیقات دانشمندان آرم می دهد کدام ممکن است نعناع ماهیچه های تجهیزات گوارش را رایگان می تنبل. این به حرکت بنزین در کل تجهیزات گوارش {کمک می کند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سادگی خارج تبدیل می شود. دمنوش نعناع را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرص های شامل عصاره این گیاه در معامله با نفخ کارآمد است.

زنجبیل، مارچوبه، رازیانه، گوجه فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماست همراه خود مخمر بالا (کفیر) نیز به کاهش نفخ {کمک می کند}.