۹ تسهیلات هزار میلیارد ریالی بانک صادرات ایران به آستان قدس رضوی


تفاهم نامه پرداخت ۴۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی با حضور رئیس هیئت مدیره بانک صادرات ایران و نایب رئیس آستان قدس رضوی امضا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحفم آنلاین، یاسر مرادی رئیس هیئت مدیره بانک صادرات ایران در دیدار با مالک رحمتی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، الحاقیه همکاری صادرات و صادرات بانک ایران را امضا کرد. . سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی برای توسعه همکاری ها و ارائه خدمات مختلف بانکی.

بر اساس ضمیمه این تفاهم نامه، گشایش اعتبار اسنادی ارزی و ریالی، انتشار اوراق ارزی و ریالی، پرداخت تسهیلات خرید بدهی برای تنزیل اعتبارات اسنادی ریالی به سازمان ها و شرکت های تابعه با رعایت بسته های سیاست های اعتباری و ضوابط اعتبار بانکی است. تخصیص و ارائه تسهیلات و تعهدات. بیش از ۴۰۰۰ میلیارد ریال در چارچوب قوانین و مقررات از مهمترین محورهای این پیوست است.

انعقاد تفاهم نامه پرداخت سود سهام و جذب وجوه و همچنین اعطای تسهیلات برای مشتریان سازمان در چارچوب طرح همکاران سپهر از دیگر توافقات این پیوست است.

همکاری بانک ایران صادرات; مجموعه با آستان قدس رضوی نقش مهمی در توسعه همکاری ها و ارائه خدمات مختلف به عاشقان امام رئوف داشته است و از این رو با ایجاد سامانه نذورات آستان قدس خدمات ویژه و بدیع را برای آسایش و رفاه زائران ارائه می دهد. رضوی هم اکنون در دستور کار این بانک قرار دارد.