CAS را انتخاب کنید و انتخاب کنید پارادوکس در پرونده پادوانی


به گزارش ایسنا، ماجرای پرونده شکایت لئوناردو پادوانی اجتناب کرده اند تجهیزات گلف استقلال، به یکی اجتناب کرده اند تمدید شده‌ترین پرونده‌های شکایت تجهیزات گلف استقلال تغییر شده است. این شرکت کننده فصل ۹۷-۹۶ را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ورزشی مقابل فلز خوزستان همراه خود برخورد به یکی اجتناب کرده اند گیمرها استقلال، اجتناب کرده اند ناحیه گردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید جابه‌جایی مهره دچار مصدومیت فوق العاده شدیدی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری نتوانست فوتبال ورزشی تدریجی.

تجهیزات گلف استقلال بدهی‌ ۱۰۰ هزار دلار به پادوانی داشت با این حال این شرکت کننده راضی به اکتسابی این مبلغ نبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرونده شخصی را به جیب دادگاه حکمیت بازی (CAS) برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقاضا غرامت ۹ میلیون دلاری کرد. طبق دانش حال، استدلال پادوانی برای تقاضا غرامت ۹ میلیون دلاری، قصور پزشکی اجتناب کرده اند سوی تجهیزات گلف استقلال عنوان شده است.

CAS به همان اندازه این‌جای کار به تجزیه و تحلیل مستندات را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدارک ۲ طرف پرونده پرداخته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اواخر سال قبلی نیز مونتاژ استماع صحبت‌های تجهیزات گلف استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید پادوانی برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} مونتاژ ۲ طرفین به خاص مطالب شخصی پرداختند.

در سال جاری قرار بود کدام ممکن است پروژه پرونده را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکایت پادوانی اجتناب کرده اند تجهیزات گلف استقلال خاص شود با این حال نکته‌ قابل ملاحظه این مساله، سکوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پارادوکس CAS در گفتن رای باقی مانده پرونده پادوانی است. چندی پیش این جیب دادگاه زمان جدید گفتن رای پرونده استراماچونی را به تجهیزات گلف استقلال گفتن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این درحالی بود کدام ممکن است روزی برای خاص کردن وضعیت پادوانی در تذکر نگرفته است .

پادوانی در مصاحبه‌های شخصی در اتصال همراه خود شکایتش اجتناب کرده اند تجهیزات گلف استقلال کرده است، تاکید داشته کدام ممکن است قطعا پیروز این پرونده {خواهد بود}. تجهیزات گلف استقلال در CAS پرونده‌ شکایت لئوناردو پادوانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آندره‌آ استراماچونی را روی میز کار شخصی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاص نیست چه سرنوشتی در پیش بینی این پرونده‌ها {خواهد بود}.

انتهای پیام