Cloudflare پس از افزایش “تهدید هدفمند”، انجمن مزارع کیوی را مسدود کرد


DNS و ارائه دهنده امنیت اینترنت Cloudflare، مزارع کیوی را مسدود کرده است، جامعه ای که به خاطر کمپین های آزار و اذیت آنلاین و واقعی خود شناخته شده است. متیو پرینس، مدیر عامل شرکت، تصمیم شرکت را روز شنبه پس از رد در ابتدا درخواست ها مبنی بر توقف حفاظت از وب سایت، اعلام کرد.

پرینس به واشنگتن پست گفت: از آنجایی که مزارع کیوی در معرض تهدید قرار گرفته اند، به تهدیدات بیشتری پاسخ داده اند. ما فکر می‌کنیم که یک تهدید قریب‌الوقوع وجود دارد و سرعتی که مجری قانون می‌تواند به آن تهدید پاسخ دهد، فکر نمی‌کنیم به اندازه کافی سریع باشد.» در وبلاگ این شرکت، پرینس گفت که Cloudflare شاهد افزایش تهدیدات هدفمند بوده است «بر خلاف آنچه که قبلاً از مزارع کیوی یا سایر مشتریان دیده‌ایم».

مزارع کیوی در سال ۲۰۱۳ توسط جاشوا مون، مدیر سابق ۸chan تاسیس شد. در دهه‌ای که از آنلاین شدن آن می‌گذرد، حداقل سه خودکشی با کمپین آزار و اذیت ایجاد شده در انجمن مرتبط بوده است. در هفته‌های اخیر، باغ‌های کیوی در هر دو طرف طیف سیاسی آمریکا شهرت یافته‌اند. کلارا سورنتی، پخش‌کننده Trans Twitch، پس از اینکه هدف چندین حمله swatting در وب‌سایت قرار گرفت، کمپینی را برای تعطیل کردن مزارع میوه کیوی راه‌اندازی کرد. او از هشتگ DropKiwifarms برای تحت فشار گذاشتن Cloudflare و سایر ارائه دهندگان زیرساخت اینترنتی حیاتی برای توقف ارائه خدمات به وب سایت استفاده کرد.

سورنتی روز شنبه، لحظاتی پس از اینکه پلیس پس از تلاش دیگری وارد خانه او شد، به The Post گفت: «مردم زیادی به خاطر این وب سایت رنج می برند. مزارع کیوی درباره آزادی بیان نیست، درباره سخنان نفرت انگیز است. بیشتر محتوای سایت موضوعی است که برای آزار و اذیت هدفمند علیه اهداف سیاسی استفاده می شود.

به طور جداگانه، مارجوری تیلور گرین، نماینده جورجیا، پس از اینکه کاربری که ادعا می‌کرد وابسته به مزارع کیوی است، پلیس را به خانه او فرستاد، خواستار تعطیلی انجمن شد. گرین در این مصاحبه به نیوزمکس گفت: «این وب سایت باید حذف شود. “نباید هیچ تجارت یا خدماتی وجود داشته باشد که بتوانید دشمنان خود را با آن هدف قرار دهید.”

در اوایل هفته، به نظر می رسید که Cloudflare اقدامی علیه مزارع کیوی انجام نخواهد داد. این شرکت روز چهارشنبه یک پست وبلاگی منتشر کرد که در آن سیاست خود را در مورد محتوای توهین آمیز شرح داد. شاهزاده و سایر مدیران بدون اشاره مستقیم به این انجمن گفتند که عدم ارائه خدمات امنیتی از وب سایت هایی که شرکت ها و مردم می توانند آنها را مجازات کنند، در نهایت به صدای مظلومان و به حاشیه رانده شده آسیب می رساند.

روز شنبه، پرینس تصمیم Cloudflare برای مسدود کردن مزارع میوه کیوی را به عنوان “خطری که ما دوست نداریم” توصیف کرد. او به The Post گفت که خوشحال خواهد شد که در پاسخ به حکم دادگاه اقدامی انجام دهد، اما افزود که تماس راحت‌تر از زمانی بود که Cloudflare تصمیم گرفت Daily Stormer و ۸chan را کنار بگذارد. در زمان نوشتن این داستان، مزارع کیوی پس از انتقال به DDoS-guard و یک دامنه روسی، هنوز آنلاین است.