HTC از عرضه احتمالی گوشی Viverse برای ۷ جولای خبر داد


در اوایل سال جاری، HTC با استفاده از Viverse به تبدیل فیس بوک پاسخ داد، که به شما امکان می دهد با واقعیت مجازی ارتباط برقرار کنید، جلسات برگزار کنید و موارد دیگر. بعداً در کنگره جهانی موبایل، این شرکت اعلام کرد که یک گوشی هوشمند رده بالا را با برخی ویژگی‌های متا عرضه خواهد کرد. اچ تی سی اکنون تاریخ عرضه این دستگاه را در توییتر با تصویری که شکل گوشی و لوگوی HTC Viverse را نشان می دهد، اعلام کرده است.

به نظر می رسد که یک تجربه AR / VR را در HTC Open Source Viverse ارائه می دهد. این پلتفرم Metaver به شما امکان می‌دهد از طریق VRChat با دیگران چت کنید، جلسات کاری در Engage برگزار کنید، در Vive Sync همکاری کنید، کنسرت‌های واقعیت مجازی «هولوگرافیک» را تماشا کنید و موارد دیگر. همچنین انتظار می رود که با هدست Vive Flow VR ادغام شود.

آنها همچنین می توانند برخی از ویژگی های بلاک چین مانند تلفن HTC Exodus مربوط به چند سال پیش را داشته باشند، اگرچه مشخص نیست که آیا تداخل زیادی با علاقه مندان به رمزنگاری و واقعیت مجازی وجود دارد یا خیر. طبق گزارش قبلی Focus Taiwan، تایوان احتمالا با Chunghwa Telecom، Taiwan Mobile و FarEasTone شریک خواهد شد. اچ تی سی در تاریخ ۲۸ ژوئن مصادف با ۸ جولای جزئیات بیشتری از این دستگاه را فاش خواهد کرد.