Slack ضریب اشتراک‌گذاری ویدیو و صفحه را به huddles اضافه کنید


Slack ویژگی های بیشتری را برای Huddles به ارمغان می آورد، که در ژوئن گذشته به عنوان یک گزینه تماس صوتی معرفی شد. در حالی که huddle ها به طور پیش فرض فقط به عنوان چت صوتی شروع می شوند، می توانید ویدیو را نیز روشن کنید. huddle های ویدیو را می توان در یک پنجره جداگانه باز کرد و می توانید پس زمینه خود را محو کنید.

Modified Huddles از اشتراک‌گذاری صفحه نمایش چندنفره پشتیبانی می‌کند. چند نفر می‌توانند همزمان صفحه‌ها را به اشتراک بگذارند، که می‌تواند کار با هم روی اسناد و ارائه‌ها را آسان‌تر کند. همچنین می توانید در یک صفحه به اشتراک گذاشته شده نقاشی بکشید و از ویژگی مکان نما مستقیم به عنوان کمک بصری هنگام بحث در مورد یک موضوع خاص استفاده کنید.

هر چیزی که در huddle به اشتراک می گذارید (غیر از فید صوتی و وب کم شما) در رشته پیام مستقیم یا کانالی که شروع شده است ذخیره می شود. این شامل مواردی مانند پیوندها و یادداشت ها می شود. Slack می گوید این قابل جستجو خواهد بود. افرادی که در این گردهمایی شرکت نمی کنند می توانند از این پیام های مستقیم برای برقراری ارتباط یا نظارت بر مکالمات انجام شده استفاده کنند. کاربران می توانند این موضوع را مستقیماً در کانال ها یا پیام ها جاسازی کنند. همچنین می توانید به huddle یک نام بدهید تا پیدا کردن آن آسان تر شود.

از آنجایی که این Slack است، قطعا می توانید از واکنش های ایموجی در huddles ویدیو استفاده کنید. جلوه های انیمیشن جدیدی مانند مشت زدن و تشویق وجود دارد. با استیکرها، کاربران می توانند به همه نشان دهند که قرار است بعدا صحبت کنند، مثلاً یا برای مدتی به AFK بروند. اگر یک برچسب اضافه کنید، تا زمانی که آن را حذف نکنید، روی صفحه باقی می ماند.

Slack که همچنان از کپی‌های مستقیم huddles پشتیبانی می‌کند، با افزودن ویدیوها و اشتراک‌گذاری صفحات، صفحاتی را از کتاب بازی Discord حذف کرد. او امیدوار است که huddle ها را با این ابزارها به فضاهای همکاری مجازی تر تبدیل کند، جایی که شما و همکارانتان بتوانید در پرواز با هم کار کنید (شبیه به یک چت سریع در یک دفتر فیزیکی). ویژگی ها به زودی به برنامه می آیند.

در همین حال، این شرکت گفت GovSlack، نسخه ای از این سرویس که برای استفاده ایمن دولتی طراحی شده است، در ماه جولای در دسترس خواهد بود. Slack بیان می‌کند که استانداردهای امنیتی کلید دولتی را رعایت می‌کند، به کاربران اجازه می‌دهد به کلیدهای رمزگذاری خودشان دسترسی داشته باشند و به افراد اجازه می‌دهد با استفاده از GovSlack از طریق Slack Connect به آژانس‌ها متصل شوند. این شرکت GovSlack را در ماه سپتامبر معرفی کرد.