Sony Music یک علامت تجاری جدید برای موسیقی nft ثبت خواهد کرد


غول موسیقی ایالات متحده سونی Music Entertainment پس از ثبت درخواست علامت تجاری که موسیقی و هنرمندان را تحت لوگوی Columbia Records پوشش می دهد، اعلام کرده است که قصد دارد از توکن های غیر قابل تعویض (NFT) استفاده کند.

بر اساس یک پرونده تجاری در ۳۰ اوت با اداره ثبت اختراع و تجارت ایالات متحده (USPTO) که توسط وکیل تجارت مایک کندودیس در ۶ سپتامبر به اشتراک گذاشته شد، این برنامه به عنوان “ضبط های صوتی و تصویری حاوی اجرای موسیقی زنده. توسط NFT” تأیید شده است.

SonyMusic یک درخواست علامت تجاری برای لوگوی Columbia Records ثبت کرده است که ادعا می کند قصد دارد از آن برای موارد زیر استفاده کند:

▶️ رسانه با پشتیبانی NFT
▶️ تولید موسیقی + پادکست
▶️ خدمات مدیریت هنرمند + پخش موسیقی
..و بیشتر! #NFTs #Metaverse #Web3 #Columbiarecords #Pop #Rock #Hiphop pic.twitter.com/xY7kRMgo1m

— مایک کوندودیس (@KondoudisLaw) 6 سپتامبر ۲۰۲۲

این برنامه همچنین بازاریابی، تبلیغات، توزیع، بازاریابی، تبلیغات و خدمات سرگرمی آنلاین از جمله پادکست ها و ضبط های صوتی و تصویری را پوشش می دهد.

برنامه جدید علامت تجاری پس از چندین پروژه NFT دیگر که توسط سونی موزیک پشتیبانی می شود، ارائه می شود.

در ماه آگوست، MakersPlace، یک بازار NFT که به هنر دیجیتال اختصاص دارد، ۳۰ میلیون دلار سرمایه در سری A از چندین شرکت برجسته، از جمله Pantera Capital، Bessemer Venture Partners، Coinbase Ventures و Sony Music Entertainment جمع آوری کرد.

در ماه مارس، این شرکت موسیقی با NFT Marketplace و Snowcrash مستقر در Solana و گروه موسیقی Universal Music، یک مجموعه NFT باب دیلن و مایلز دیویس را با برنامه ریزی بیشتر در آینده در سال ۲۰۲۲ منتشر کرد.

NFT و Metaverse کم کم در صنعت موسیقی و سرگرمی برجسته تر می شوند.

جوایز موسیقی ویدیوی MTV در ۲۹ اوت اجراهای آنلاین و مجازی را به نمایش گذاشتند، از جمله امینم و اسنوپ داگ که تک آهنگ جدید خود را از Yoga Labs Metaverse، خالق Ape Yacht Club اجرا کردند.

موارد مرتبط: NFT ها بیشتر از PFP ها هستند – ۵ روشی که توکن های غیرقابل تعویض جامعه را تغییر می دهند

“From the D to the LBC” در ماه ژوئن منتشر شد و آواتارهای Bosen Ape Yacht Club از امینم و اسنوپ داگ را در خود دارد.

جوایز موسیقی ویدیوی ام تی وی همچنین دسته جایزه جدیدی به نام بهترین اجرای متاورس را معرفی کرد که در سال افتتاحیه خود شش بازیگر مختلف را نامزد کرد که در نهایت آریانا گرانده، جاستین بیبر، چارلی XCX، بیست وان خلبان، بی تی اس و بلک پینک برنده شدند. .

منبع: کوین تلگراف