WarnerMedia اختلاط ۴۳ میلیارد دلاری شخصی همراه خود Discovery را پایان دادن کرد


WarnerMedia را انتخاب کنید و انتخاب کنید Discovery اختلاط شخصی را درست کردند. برادران وارنر احتمالاً وجود خواهد داشت Discovery، چون آن است نهاد جدید نامیده تبدیل می شود، HBO Max را انتخاب کنید و انتخاب کنید Discovery+ را در یک واحد سرویس چاپ شده واحد مخلوط کردن می تدریجی. مختلط اجتناب کرده اند احساسی افزارهای علاقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید واقعیت ممکن است به برادران وارنر کمک تدریجی. اکتشاف برای رقبا بیشتر همراه خود نمایندگی هایی معادل نتفلیکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیزنی پلاس. {در این} بین، این نمایندگی احتمالا مجموعه ای اجتناب کرده اند این ۲ سرویس را حاضر خواهد کرد. WarnerMedia اخیراً سرویس چاپ شده عکس را در CNN+ سازماندهی کرده است.

یک مدت کوتاه در گذشته اجتناب کرده اند بالا اختلاط، جیسون کیلر، مدیرعامل WarnerMedia جدایی شخصی را ادعا کرد. کیلارد کدام ممکن است در می ۲۰۲۰ نمایندگی را بر عهده گرفت، پایین اکران جنجالی همه فیلم‌های برادران وارنر بود. ۲۰۲۱ در HBO Max در یک واحد روز {در میان} همه گیری کووید-۱۹. به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است این حرکت کارآمد {بوده است}، به منظور که انواع مشترکان HBO Max را انتخاب کنید و انتخاب کنید HBO در طولانی مدت سال ۲۰۲۱ به ۷۳.۸ میلیون رسید.

چون آن است اگر خروج کلارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چندین سرپرست تولید دیگری WarnerMedia به ابعاد کافی همه عامل را روشن نکرد، برادران وارنر دیسکاوری ساختار مدیریت جدیدی می تواند داشته باشد. این نمایندگی توسط سرپرست مسئله دیسکاوری، دیوید زاسلاو اجرا می شود.

این اختلاط فینال مورد اجتناب کرده اند چندین حرکت غول پیکر اختلاط رسانه ای در سال های فعلی است. آمازون تنها ماه قبلی کسب ۸.۴۵ میلیارد دلاری MGM را امضا کرد. تعدادی از سال پیش، دیزنی ۷۱.۳ میلیارد دلار برای گرفتن فاکس قرن ۲۱ ارزش کرد، در حالی کدام ممکن است مایکروسافت همراه خود خوب تخفیف ۶۸.۷ میلیارد دلاری برای گرفتن اکتیویژن بلیزارد موافقت کرد کدام ممکن است پیش بینی می‌رود به همان اندازه ژوئن ۲۰۲۳ بسته شود.

AT&T سال قبلی ادعا کرد کدام ممکن است WarnerMedia را در قراردادی ۴۳ میلیارد دلاری کدام ممکن است همراه خود Discovery مخلوط آوری کرده است، کنار می تدریجی. اکنون کدام ممکن است Tها اجتناب کرده اند فهرست بردن شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می خواهم به سبک قدیمی ام، تخفیف بسته شدن شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید AT&T کم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند محتوای تجاری خارج شده است.